To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Salon masażu w Warszawie - problemy z rezerwacją?

Anonymous - 2014-12-23, 14:50
Temat postu: Salon masażu w Warszawie - problemy z rezerwacją?
Mam takie pytanie - czy wy też macie problemy z rezerwowaniem miejsc u masazystów w Warszawie?
mam wrażenie, że dzwonię i dzwonię, i nikt nie odbiera...
ja wiem, że masażysta nie zawsze może, ale kurcze - jak się inaczej umówić na wizytę?

Jakies patenty gdy masażysta nawet maila nie ma?

administrator - 2014-12-23, 16:41

Ponoć na święta maja zapierdziel zasłyszane :)
Anonymous - 2015-01-03, 10:45
Temat postu: odp
Hehhe, to fakt - nawet teraz jeszcze problemy z odbieraniem telefonów, ale w sumie trudno się dziwić. :mrgreen:
Ostatecznie koleżanka podpowiedziała mi stronę z rezerwacjami online u masażystów (Booksy -masażyści) - więc udało mi sie termin zaklepać bez kontaktu telefonicznego, ale i tak trochę średnio, bo jeszcze w ich bazie nie ma takiej mega liczby salonów, żeby przebierać. Tak czy siak - wbiłam się z masażem na 8 stycznia, więc tyle to się poczeka:)

P.S Wyliczyłam sobie, że jak średnio masaż trwa 30-45 minut, potem masazysta łyknie wody, ogarnie się i kolejny klient, to rzeczywiście może nie mieć czasu odebrać.

KBaraniecki - 2015-11-21, 11:31

To dobrze, że jest taki ruch.
konvalia - 2016-03-21, 21:29

Tak, ostatnio jest spory ruch i wiele osób decyduje się na masaż po ciężkim dniu w pracy :) Masaż pozwala oderwać się od rzeczywistości i często na chwilę zapomnieć o problemach i bólu. Próbowałaś może w Isla Spa?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group