To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Ubezpieczenie OC dla fizjoterapeuty

Anonymous - 2014-11-30, 21:02
Temat postu: Ubezpieczenie OC dla fizjoterapeuty
Witajcie. Chciałabym dowiedzieć się, gdzie najlepiej się ubezpieczyć od odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywania zawodu fizjoterapeuty. Zamierzam otworzyć prywatny gabinet. Co w takim ubezpieczeniu musi być zawarte?
Jeśli możecie to polećcie jakieś firmy.

administrator - 2014-12-21, 13:51
Temat postu: Re: Ubezpieczenie OC dla fizjoterapeuty
rocky napisał/a:
Witajcie. Chciałabym dowiedzieć się, gdzie najlepiej się ubezpieczyć od odpowiedzialności cywilnej w ramach wykonywania zawodu fizjoterapeuty. Zamierzam otworzyć prywatny gabinet. Co w takim ubezpieczeniu musi być zawarte?
Jeśli możecie to polećcie jakieś firmy.

http://www.fizjopedia.pl/...ieczenia_oc.php

Anonymous - 2014-12-31, 18:24

Ja jeszcze znalazłem jakiś nowy program Stowarzyszenia Fizjoterapeutów opracowany przez PZU i iexpert
Ciekawa opcja, składka też niska, od 46zł. Ktoś może ma już to ubezpieczenie? Czy faktycznie jest tak wszystko ładnie jak piszą?

Anonymous - 2015-02-23, 10:22

Alternatywnie mogę polecić HDI-można negocjować atrakcyjną cenę. A o tym ubezpieczeniu ze Stowarzyszenia Fizjoterapeutów pierwszy raz słyszę, może skorzystam, dziękuję za informację.
drhouse - 2015-02-28, 12:17

No tak, przezorny jednak zawsze ubezpieczony:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group