To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki

massagewarsaw - 2011-04-29, 18:21
Temat postu: kurs masaz tajski
muza_tv napisał/a:
inne propozycje masażów-amatorów jestem otwarty (bez masaży erotycznych).... Oczywiście dobrze będzie, gdy osoba będzie dysponowała jakimś dowodem, że ma cokolwiek wspólnego z masażami. Wiadomo... cwaniaków nie brakuje.

przeciez amator nie ma dowodow, nawet wykwalifikowani rzadko sie prezentuja klientom swoje dokumenty.

a darowanemu koniowi nie patrzy sie z zeby

muza_tv - 2011-05-07, 17:10
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
przeciez amator nie ma dowodow, nawet wykwalifikowani rzadko sie prezentuja klientom swoje dokumenty. a darowanemu koniowi nie patrzy sie z zeby


Co racja to racja ;)

massagewarsaw - 2011-06-28, 15:35
Temat postu: kurs masaz tajski
Fit flox napisał/a:
Jeśli jest ktoś zainteresowany"... być modelem zapraszam

szukasz modela czy tez chcesz byc modelem?

massagewarsaw - 2011-06-29, 00:19
Temat postu: kurs masaz tajski
jasne o cel, ale nie odpowiedziales na pytanie w jaki sposob, czy bycie modelem, czy trenowanie na modelu
Fit flox - 2011-06-29, 00:40

Fajnie by było "masaż za masaż" ale jeśli ktoś chce być modelem też jestem otwarty.
chenko - 2011-08-28, 15:12

Chętnie posłużę za modela - na początek. Mam spore doświadczenie jako masowany, potrafię rozpoznać dobrego masażystę, udzielić jakichś wskazówek -dla początkujących. Dysponuję czasem przed południem, jestem mobilny w granicach Warszawy i okolic. Noszę się z zamiarem zajęcia się masażasem, więc z czasem mogę się odwdzięczyć masażem, chętnie też mógłbym się uczyć od bardziej doświadczonych.
massagewarsaw - 2011-10-29, 20:45
Temat postu: kurs masaz tajski
co innego miec doswiadczenie jako masowany, a co innego wykonywac go. Obawiam sie, ze bez kursu i nauczyciela, to sie nie obedzie. Dopiero po tym mozna sie douczac od bardziej doswiadczonych.

mozesz byc modelem dla uczniow masazu, doswiadczeni nie beda sie z toba kontaktowac do wymiany, dopoki nie masz do nich podobnego poziomu.

Smerfetka - 2011-11-05, 21:30
Temat postu: WitaM
Witam jetsem tu nowa aczkolwiekjestem za w obie strony jestem jeszce na etapie nauki aczkolwiek szybko sie ucze i jestem ciekawa nadprogramowej wiedzy:)
Tak wiec z checia posluze za modela i sama pomolestuje jakies cialko:) najlepiej w gdansku

administrator - 2011-11-06, 11:21
Temat postu: Re: WitaM
Smerfetka napisał/a:
Witam jetsem tu nowa aczkolwiekjestem za w obie strony jestem jeszce na etapie nauki aczkolwiek szybko sie ucze i jestem ciekawa nadprogramowej wiedzy:)
Tak wiec z checia posluze za modela i sama pomolestuje jakies cialko:) najlepiej w gdansku

była koleżanka z Gdyni ale zamilkła wiec musisz poczekać może ktoś się odezwie

massagewarsaw - 2011-11-06, 11:47
Temat postu: kurs masaz tajski
rowniez uzytkowniczka Biomart http://forum.e-masaz.pl/p...wprofile&u=2440 bywa w trojmiescie. Zapewne jest tu pare innych osob w tym watku, przeczytaj od poczatku. Moze sie tez zglosi jakis uzytkownik, ktory do tej pory nie wpisal sie w watku
Smerfetka - 2011-11-11, 15:14

Dziekuje:)
Wojtas - 2011-12-16, 20:53

Masazystki i Masazysci.
Czy Ktoras/Ktos z Was ma ochote na masaz w zamian za porady praktyczne w trakcie zabiegu? Lub tez "masaz za masaz"
Jestem po drugim stopniu klasyka, Bance i Kamieniach, ale mam male doswiadczenie(ok 25 masazy rok temu) i nadszedl czas na szlify i praktyke!
Moge sie spotkac w mieszkaniu w Piasecznie, goscinnie na Imielinie, lub dojechac do Warszawy(w razie potrzeby z lozkiem)
Przy okazji jakie sa Wasze doswiadczenia zawodowe z Pacjentami? Po kursie myslalem, ze nastawie sie na starsze i otyle Panie(bo tak sobie wyobrazalem zapotrzebowanie rynku), a okazalo sie, ze wszystkie Pacjentki byly mlodsze ode mnie i zdecydowanie szczuple; a co do Panow, to przyszla do mnie Para Kochankow, Ktorzy bardzo pilnie obserwowali, zebym przypadkiem nie zaczal molestowac Ich Partnera ;-) I to byli jedyni Panowie :lol:
Pozdrawiam

Jan - 2011-12-26, 01:43

witam
masuję od 2003 roku , dla rozwoju i przyjemności
chętnie podejmę współprace na zasadzie wymiany z kimś z Bydgoszczy
w razie zainteresowania proszę o kontakt bydgoszcz.rub@gmail.com
pozdrawiam

life999 - 2012-01-29, 23:19

Wojtas,
Witaj
Jestem zainteresowany spotkaniem sie z toba i wymienić sie doswiadczeniem.
Pozdrawiam Jarek wawa

massagewarsaw - 2012-02-08, 19:58
Temat postu: kurs masaz tajski
wojtas nie koniecznie tu czeto bywa, wiec jesli nie miales odpowiedzi, to pisz wiadomosc prywatna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group