To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki

FilipDanz - 2010-04-25, 19:44
Temat postu: na razie jako model
Witam serdecznie, podobnie jak koleżanka na razie uczę się masażu ale chętnie będę królikiem doświadczalnym dla masażystów z Olsztyna i okolic. Mam nadzieję że będzie to możliwośc nauczenia się ciekawych technik. pozdrawiam Filip Danz

mail: danzwithme@wp.pl

kubaz - 2010-06-17, 10:52

Witam serdecznie, jestem totalnie początkujący ale również jak dziewczyny chętnie poddam się sprawniejszym dłoniom. Lublin/Puławy i okolice, Kuba.
Necrii - 2010-06-17, 13:15

Witam :)

21 latka z Trójmiasta chętnie nawiąże współpracę z doświadczonym masażystą(tką), który byłby gotowy zademonstrować i przyuczyć egzotycznych technik masażu, których nie uczą w studium jak np lomi lomi, masaże stemplami, czekoladą i tym podobne.
W zamian mogę zostać stażystką/praktykantką w jakimś salonie w Trójmieście (preferuję Gdynię i Sopot) lub przemaglować zapracowanego masażystę ;) A wiadomo.. plecki potrafią doskwierać po całym dniu przy stole :roll:

Sama również mogę posłużyć za model, pod warunkiem, że zostanie mi obiecane, że zejdę ze stołu cała i zdrowa :mrgreen: Początkującym masażystą mogę doradzić i wspomóc w kwestiach masażu klasycznego.

necrishia@gmail.com

akulcia - 2010-07-01, 13:22

Bardzo mi się podoba pomysł i jeśli są chętni z Zielonej Góry i z okolic to z przyjemnością wymienię się doświadczeniem i nawiążę współpracę.
Wykonuję masaż Shiatsu - chcesz doświadczyć czegoś nowego - zapraszam
Agnieszka

mala_czarna - 2010-07-11, 20:06
Temat postu: Nowa Huta, Centrum Krakowa
Oferuję się jako modela do masaży refleksorycznych stóp, twarzy/głowy, dłoni :wink: też polecam się do tajskiego jednak tylko osobie znającej zasady jogicznego ustawiania ciała :!: lub osobie delikatnej i wrażliwej. Potrzebuję modela do swojego tajskiego :arrow: byłam na kursie podstawowym Pani Kanyi oraz dwóch innych osób - też proste, podstawowe techniki. Ewentualnie w zamian za masaż oferuję podstawy jogi ( 9lat praktyki metodą BKS I.) z elmentami kalarippayatu.
swanna - 2010-07-16, 21:45
Temat postu: modelka ze Śląska
Witam
Zgłaszam chęć modelowania. Mój nr gg to 132875. Sama nie masuję, więc nie będzie to forma wymiany umiejętności. Jestem z Gliwic, ale mogę dojechać jak będzie potrzeba.

Schiza - 2010-07-22, 14:36

Oferuję wymiany lub modelowania, Piaseczno i okolice. Opcjonalnie Warszawa. Bardziej jestem zainteresowana masowaniem się na zmianę, ponieważ wiąże się to również z wymianą doświadczeń związanych z masażem , oraz wiedzy.
pozdrawiam :smile:

Padma - 2010-08-16, 13:07

Korzystając ze sposobności zgłaszam chęć posłużenia jako model do masażu - Łódź, Zgierz, Łęczyca oraz okolice.
Truskawa - 2010-08-19, 21:10

Padma, tylko model czy zrobiłabyś masaż?? Bo chętnie bym się położył u kogoś na masaż:D Daj znać na priva:)
krzys - 2010-08-30, 23:30

Bardzo fajny pomysl.Jesli ktos jet zaintereowany wymiana doswiadczen, ja sluze swoja pomoca,ale jesli ktos chce byc modelem, rowniez zapraszam.J :wink: a jetem fizjoterapeuta prowadze gabinet odnowy biologiczny a masuje od 1o lat. chciałbym rozwinac swoje techniki masazu i zalezy mi na opini osoby masowanej.Gabinet mam w Poznaniu. :???:
Necrii - 2010-08-31, 11:13

Eh.. wszyscy są daleko :(
Ale co tam. Ponawiam swój post.

Cytat:
Witam

21 latka z Trójmiasta chętnie nawiąże współpracę z doświadczonym masażystą(tką), który byłby gotowy zademonstrować i przyuczyć egzotycznych technik masażu, których nie uczą w studium jak np lomi lomi, masaże stemplami, czekoladą i tym podobne.
W zamian mogę zostać stażystką/praktykantką w jakimś salonie w Trójmieście (preferuję Gdynię i Sopot) lub przemaglować zapracowanego masażystę A wiadomo.. plecki potrafią doskwierać po całym dniu przy stole

Sama również mogę posłużyć za model, pod warunkiem, że zostanie mi obiecane, że zejdę ze stołu cała i zdrowa Początkującym masażystą mogę doradzić i wspomóc w kwestiach masażu klasycznego.

necrishia@gmail.com

trart - 2010-11-20, 22:57

Jestem za :grin: w obie strony.
Szczecin
Artur tel 504531020

dziabol4 - 2010-12-12, 17:04
Temat postu: Wymiana: masaż za masaż - Wrocław
Witam

Bardzo chętnie wymienię się z kimś masażem. Sam dużo masuję ale na pewno przydałby mi się też od czasu do czasu dobry masaż:) Dodatkowo to zawsze wymiana umiejętności.

Moja propozycja to
- Masaż klasyczny
- Masaż relaksacyjny
- Masaż gorącymi kamieniami
- Masaż miodem
- Masaż bańką chińską

Czekam na propozycje:)

RafalM - 2011-03-16, 16:18

Chetnie wymienie sie masazem w Warszawie.
Zapraszam rowniez osoby poczatkujace, ktore chca sie nauczyc wiecej a takze modeli/modelki dla poczatkujacych.

muza_tv - 2011-04-25, 11:56

Witam serdecznie.

A co tam... dla dobra "nauki" oraz z ciekawości i ja się mogę zaoferować jako "model" dla początkujących masażystów. Ale tylko jako "model", bo nie zajmuję się masażem.

Od razu dodam, że dopiero zaczynam przygodę z masażem (jeszcze nigdy nie miałem robionego). Chętnie sprawdzę - nawet na niedoświadczonych rękach - na czym polega klasyczny masaż relaksujący. Ale i na inne propozycje masażów-amatorów jestem otwarty (bez masaży erotycznych).

Nie ukrywam, że jako facet (25 lat) na początek przygody z masażem bardziej preferuję masażystę płci męskiej. Uważam, że facet mniej wstydzi się męskiego ciała jak niektóre kobitki (np. przy pewnych symptomach męskiej natury). A przynajmniej moje takie odczucie, a chyba ważne dla obu stron, by klient/pacjent czuł się swobodnie psychicznie.

W grę wchodziłoby "testowanie" u mnie w mieszkaniu. Nie lubię jeździć po gabinetach.

Jak wspominano w tym wątku, modelowanie dla początkujących masażystów powinno być darmowe, ale możemy się dogadać na ewentualną "drobną" zapłatę. Wszak i początkujący trochę się napracuje, a także dojazd trochę kosztuje ;) .

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy (muza_tv@wp.pl). Miejsce - Chorzów (woj. śląskie) na pograniczu Katowic.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group