To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki

massagewarsaw - 2008-08-27, 14:19
Temat postu: Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki
Wielu masazystow jest samozatrudnionych i nie ma bezposredniego kontaktu z innymi masazystami, oprocz kursow doksztalcajacych, ktore czesto sa daleko od swojego miasta.

Wymiana zabiegow masazu to nie tylko samopomoc, gdy nam samym cos dolega, czy po prostu zapobieganie przemeczeniu, ale sposob uczenia sie nowych rzeczy, podpatrywania, jak pracuja inni, pogadania o zawodzie, doswiadczeniach z klientami.

Jest tez forma wspierania sie, udzielanie porad. Czasami moze prowadzic do wspolpracy, odsylania do siebie nawzajem klientow, ktorych z roznych powodow nie jestesmy w stanie obsluzyc (mieszkaja za daleko, nie pasuja im godziny, itd).

wiem, ze jest ciezko zorganizowac wymiane masazu przez internet (kraj jest duzy, a masazystow na forum niewiele), ale na dobry poczatek mozna probowac.

Ten watek moze rowniez sluzyc uczniom masazu, szukajacym modeli do praktyki (nie zawsze rodzina i znajomi chca pomoc), jak i modelom oferujacym sie (czasami wypada rzucic dyche czy dwie na poczet dalszego ksztalcenia sie masazysty, jesli jestesmy zadowoleni).

Wpisz swoje miasto, dzielnice, napisz slowo o sobie, zalacz swoja strone - i moze ktos skontaktuje sie z toba przez wiadomosc prywatna.

Truskawa - 2008-09-05, 21:41

Swietny pomysl tylko nie wiem czy beda chetni na bycie modelem...
Ale co tam. Jak szalec to na bogato:)
Jestem chcetny na taka wspolprace mimo ze mam kogo masowac to nie zawsze zdaza sie zeby ktos mnie pomasowal( a przyda sie raz na jakis czas:P)
Takze jezeli ktos bedzie chetny na wymiane doswiadczen to jestem zainteresowany. Jest to powazne forum wiec mysle ze glupich pomyslow nie bedzie ze strony forumowiczow i da to jakies efekty.
Ktotka charakterystyka
plec:mezczyzna
wiek:25lat
staz w masowaniu:3lata
Wiecej jak bedzie potrzeba:P
Zapraszam do kontynuowania watku bo moze byc bardzo ciekawy.

massagewarsaw - 2008-09-05, 22:35
Temat postu: masaz warszawa
bycie modelem to masaz za darmo - nie trzeba sie nawet wymieniac. Dobre dla klientow, ktorych nie stac na zabieg masazu (choc zabieg przez ucznia nie bedzie tak skuteczny, jak profesjonalny).

plec i wiek niewazne, polska dluga - wiecej niz kilkadziesiat kilometrow pewnie nikt nie pojedzie

Truskawa - 2008-09-05, 22:46

Pozyjemy zobaczymy:)
RainbowFenix - 2009-07-21, 14:42

chociaż minęło już sporo czasu i widzę nikt się nie odzywa w kwestii wymiany.. ale zaryzykuje i napiszę ;) Chętnie wymienię się z kimś masażem, lub oddam w "dobre ręce" ;) na terenie Bielska Białej lub Bydgoszczy.
lucas_iscariot - 2009-08-28, 19:40

faktycznie temat cos zamarl...

wiec i ja dorzuce cos od siebie :)

"wymiana" masażu w okolicy Plock-Gostynin-Kutno


sam pomysl bardzo dobry - z lezka w oku wspominam czasy kiedy na zajeciach praktycznych meczylismy sie sami ze soba - 2 masaze calkiem darmo w tygodniu :)

a_gata - 2009-09-01, 21:05

świetny pomysł, popieram.
Mimo, że dopiero mam w planach zrobić kurs masażu, chętnie służę pomocą jako model doświadczonym i uczącym się masażystom. Może sama na tym skorzystam i dowiem się czegoś ciekawego o masażu.
Okolice Zielonej Góry, Warszawa, Bydgoszcz - zapraszam do wspolpracy :)

klinikamasazu - 2010-01-15, 00:46

Witam,

zapraszam do kontaktu w Poznaniu w celu wymiany doświadczeń pomiędzy masażystami/-tkami. Każde doświadczenie procentuje :-)

Pozdrawiam !

Marcin

Łentu - 2010-01-22, 09:23

Hej! Dopiero zaczynam przygodę masażysty i chciałbym się nieco podszkolić. Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś z okolic Opola, byłby chętny mi pomodelować. Chętnie przeszedłbym "praktyki", a cieszyłbym się, jak oprócz wyrobienia dostawałbym dobre rady:)

Pozdrawiam Łentu:)

massagewarsaw - 2010-01-22, 09:36
Temat postu: kurs masaz tajski
jesli komus bardzo zalezy na kontakcie, to mozna probowac znalesc masazystow z okolicy kozystajac z wyszukiwarki (nie jest ona doskonala, ale zawsze cos) - po prostu trzeba przewracac strone za strona http://forum.e-masaz.pl/m...ter=all&start=0
andy - 2010-02-25, 08:51
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
Poszukuje osoby do wymiany masażu ja wykonuje masaz hawajski lomi lomi a222222333@gmail.com pozdrawiam Andrzej, Warszawa.

edycja massagewarsaw: usuniete wieloktorna cytowanie

BIOMAART Masaż - 2010-02-26, 18:09

andy napisał/a:
Poszukuje osoby do wymiany masażu ja wykonuje masaz hawajski lomi lomi a222222333@gmail.com pozdrawiam Andrzej, Warszawa.


A ja wykonuję wersję świątynną tego masażu. Bardzo chętnie się wymienię.

massagewarsaw - 2010-03-19, 08:37
Temat postu: kurs masaz tajski
napisz w jakim miescie, bo polska duza, a z tresci postu nie wynika, ze jestes z warszawy.

ps proponuje, zeby kazdy na tym watku wyedytowal swoja propozycje wymiany/modelowania wedlug schematu: wykonywane masaze/terapie, miasto/miejscowosci i opcjonalnie dane kontaktowe (adres wlasnej strony przyda sie).

w ten sposob ulatwi sie poszukiwania, poniewaz wyszukiwarka na forum jest czasowo wylaczona.

BIOMAART Masaż - 2010-03-23, 16:52
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
napisz w jakim miescie, bo polska duza, a z tresci postu nie wynika, ze jestes z warszawy.
.....
w ten sposob ulatwi sie poszukiwania, poniewaz wyszukiwarka na forum jest czasowo wylaczona.


No tak...ach ta wyłączona wyszukiwarka

Lomi Lomi Nui, Kahi Loa, klasyczne i troche relaksu gorącymi kamieniami, nefrytowymi kamieniami, bursztynami, stemplami, bambusem/ Warszawa, czasami Łódź, czasami Trójmiasto/ biomaart@wp.pl lub 0-504-243-068

elmar4 - 2010-03-31, 12:26

Rozpoczęłam dopiero naukę masażu, ale chętnie mogę być modelką, a także liczę na uzyskanie cennych rad od doświadczonej osoby wykonującej masaże. Moja lokalizacja to Gorzów Wlkp.; e-mail:elmar4@op.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group