To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Podczas masażu byłem całkowicie nago?

maciej8765 - 2014-07-26, 02:36
Temat postu: Podczas masażu byłem całkowicie nago?
Witam
Byłem jakiś czas temu na masażu w jednym z krakowskich gabinetów. Po przywitaniu, krótkiej rozmowie byłem gotów do masażu. Spodziewałem się, że będąc masowanym, części intymne będę miał przykryte - szczególnie leżąc na plecach. Tak jednak nie było. Podczas masażu byłem całkowicie nago. Czy jest to standard czy jednak nie powinno tak to wyglądać?
Proszę o rozwianie opinie
Pozdrawiam
Maciej

massagewarsaw - 2014-07-26, 08:32

To bylo oczywiste zaprzeczenie regul masazu, ze czesci prywatne sa zawsze zakryte i czesci nie masowane rowniez, zeby chronic przed utrata ciepla.

Masaz z reguly robi sie w bieliznie, ktora sie troche przesuwa, jesli przeszkadza w czasie zabiegu. Czasami gabinet ma jednorazowki. Na swoje zyczenie klient moze zdjac bielizne, w tym przypadku masazysta wychodzi z gabinetu, zostawiajac dla klienta reczniki do przykrycia sie.

Jesli tak nie bylo, to powinienes natychmiast reagowac, samemu biorac dostepne reczniki i zadajac od masazysty umiejetnego poslugiwania sie nimi w czasie zabiegu. Jesli inaczej, to powinienes przerwac zabieg i wyjsc, nie placac.

Trafiles do burdelu i powinienes ostrzec innych publikujac nazwe i adres tego przybytku

maciej8765 - 2014-07-26, 22:23

Hm, no właśnie nie wiem, czy burdel. Pani na samym wstępie podkreśliła, że nie wykonuje masaży erotycznych, więc myślałem, że tak się po prostu robi, żeby nic nie przeszkadzało w wykonywaniu masażu.
Alen - 2015-04-20, 14:26

Na stronach większości gabinetów brakuje opisu wybranych masaży.
A każdy masażysta ma swój styl masażu.
Jedni wolą wpychać ręce pod bieliznę inni nie.
A wystarczyłby dopisać że można opcjonalnie założyć bieliznę jednorazową .

aniaw - 2015-07-21, 08:31

Uważam, że na pewno bardziej komfortowe i higieniczne, zarówno dla Pacjenta jak i masażysty będzie okrycie intymne części ciała, wystarczy przecież mały ręczniczek albo jednorazowe majteczki i problem z głowy. Choć czasem zdarza się, że to sam pacjent z przyjemnością wskakuje na golasa na stół, wtedy również należy spokojnie wytłumaczyć, że to masaż np. leczniczy, relaksacyjny itp i odziać delikwenta ręcznikiem :)
kamila12345 - 2015-07-23, 13:17

Masaz robi sie w bieliźnie :P :grin:
ppan2 - 2015-07-24, 13:06

Pacjenta , który jest bez bielizny podczas masaży całego ciała znacznie wygodniej się masuje niż w bieliźnie jednorazowej . Nie mniej jednak części ciała niemasowane muszą być okryte .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group