To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Pierwszy masaż a wiek

michalka - 2018-02-21, 15:52

Ja widziałam dzieci na masażu. jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń w kwestii zdrowotnych to wiek też nie jest przeszkodą. Tylko w młodym wieku lepiej iść z opiekunem, żeby on ewentualnie opowiedział o dawnych urazach, o których dziećmi często zapominają
lucas - 2018-03-27, 17:05

Lepiej się zabezpieczyć, w sensie jako masażysta, bo teraz rodzice dzieci są tak przewrażliwieni, że dziecko po masażu powie, że coś go kłuje w łopatce i będzie awantura. Najlepiej niech opiekun przyjdzie z dzieckiem.
ayo1 - 2018-05-01, 11:24

tak!
mirek7 - 2018-05-23, 09:29

michalka napisał/a:
Ja widziałam dzieci na masażu. jeśli nie ma żadnych zastrzeżeń w kwestii zdrowotnych to wiek też nie jest przeszkodą. Tylko w młodym wieku lepiej iść z opiekunem, żeby on ewentualnie opowiedział o dawnych urazach, o których dziećmi często zapominają


Mam takie samo zdanie :)

remiii - 2018-07-02, 07:42

Wiek nie ma tutaj raczej większego znaczenia. Co ciekawe sama byłam pierwszy raz na masażu jak miałam lat 15 :) A to dlatego,ze intensywnie uprawiałam sport oraz czasami potzebowałam odpoczynku i relaksu w postaci własnie czegoś takiego :)

Aktualnie również masuję czasami bardzo młode osoby.

Annie - 2020-08-10, 07:45

Z tego co wiem to jest wielu masa�yst�w kt�rzy doje�d�aj� na miejsce do klienta, aczkolwiek sama wol� wybra� sie do salonu. Czuj�, �e taki masaz na miejscu jest bardziej profesjonalny.
Je�li chcecie poprawi� pikanteri� w sypialni, polecam zdecydowanie si� na masa� erotyczny.... W niekt�rych salonach takie masa�e dost�pne s� dla dwojga.

Daję tutaj kontakt https://orientmasaz.pl/warszawa/

hella - 2020-10-26, 10:42

Od siebie polecam jeszcze poczytanie sobie o masażu twarzy, wiele osób nie docenia znaczenia tego masażu w anty agingu a jednak masaż twarzy miewa o wiele lepsze działanie niż nawet najdroższe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Skóra to nie wszystko ale liczą się równeiż tkanki podskórne, mięśnie oraz ścięgna, które dobrze jest ćwiczyć tak aby nie opadały.

Sama lubię również rollery do twarzy, które działają dobrze na skórę w ten sposób, ze zmniejszają opuchnięcia i z rana ratują mi twarz :)
https://kobieco.pl/rollery-do-masazu-twarzy/
Nie są również takie drogie a wygladaja pięknie:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group