To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Spa targi, kongresy kosmetyczne - I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness 2008

administrator - 2008-07-27, 20:57
Temat postu: I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness 2008
I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness (nie tylko) dla Biznesu.

12 – 14 września 2008 roku
Hala EXPO, Łódź

I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness (nie tylko) dla Biznesu to pierwsza impreza targowa łącząca indywidualną i wyrafinowaną filozofię SPA z elementami intensywnego trybu życia świata biznesu.

Związku z tym wydarzeniem mamy dla państwa 10 darmowych biletów. Aby otrzymać wejściówkę wystarczy przesłać do nas emaila z imieniem i nazwiskiem na adres konkurs@e-masaz.pl

Głównym celem nadchodzącej imprezy jest przybliżenie idei SPA oraz zapoznanie społeczeństwa z możliwościami i ofertą polskiego rynku SPA & Wellness, począwszy od relaksujących i naturalnie odmładzających pobytów w krajowych ośrodkach odnowy biologicznej, poprzez aranżację własnego, domowego lub hotelowego SPA, a kończąc na zakupie profesjonalnych kosmetyków z linii SPA & Wellness. Zaznaczmy w tym miejscu, iż targi adresowane są zarówno do żeńskiej, jak i męskiej widowni. Przypomnijmy, że na rynku biznesowym pojawił się nowy trend: organizacja spotkań biznesowych w otoczeniu SPA & Wellness. Zarówno samodzielne instytuty kosmetyczne, jak i hotelowe aranżują ekskluzywne, zamknięte przyjęcia. W takim błogim klimacie z wyjątkową atmosferą rozmowy i interesy nie mogą zakończyć się niepowodzeniem.

Ważnym zadaniem Targów jest zlikwidowanie przeświadczenia wśród potencjalnych odbiorców, że usługi SPA w Polsce są jedynie dla wybranych. Dlatego też charakter Targów będzie wyraźnie bezpośredni - rolą Wystawców jest przygotowanie atrakcyjnych ofert: pobytów SPA w hotelach, sprzedaży produktów SPA, zabiegów itp., które będą mogli polecić, zaproponować i sprzedać Odwiedzającym właśnie podczas imprezy.

Zadbaliśmy również o interesującą oprawę merytoryczną. Oprócz prezentacji oferty wystawców, odwiedzający będą mogli uczestniczyć w panelach oraz seminariach związanymi z tematami trendów na polskim rynku SPA oraz zdrowego stylu życia.

Zaplanowaliśmy również wiele atrakcji m.in. liczne konkursy z nagrodami, występy artystyczne, pokazy kulinarne, pokazy mody, w tym również prezentacja najnowszych kolekcji bielizny i kostiumów kąpielowych.

Kogo znajdą odwiedzający na targach? Przede wszystkim 5 głównych grup wystawców:

istniejące oraz powstające obiekty hotelowe i konferencyjne z zapleczem SPA & Wellness
biura pośrednictwa sprzedaży ofert i pobytów SPA & Wellness
zlokalizowane w większych miastach gabinety odnowy biologicznej DAY SPA
producenci sprzętu wyposażeniowego gabinetów SPA & Wellness, z uwzględnieniem aranżacji wnętrz (architektura SPA)
producenci i dystrybutorzy linii kosmetycznych wykorzystywanych w salonach odnowy biologicznej.

Zapraszamy!

massagewarsaw - 2008-07-27, 22:57
Temat postu: masaz warszawa
a bylo juz 28.04, moze ci juz sie zapomnialo

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=233

"wstep dla publicznosci 13 - 14 września 2008 roku.

Godziny otwarcia hali 10:00 - 18:00.

Cennik biletów:

Normalny 8

Ulgowy (młodzież szkolna i studenci za okazaniem ważnej legitymacji) 6

Rodzinny (2+1) 20"

administrator - 2008-07-28, 16:28

Nie zauważyłem ze dubla robie. Usunąłem tamten a zostawiłem ten mam nadzieje ze nie będziesz zły.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie mamy 10 darmowych wejściówek :)

Basia88 - 2008-07-28, 17:40

Niestety mam troszke daleko i się nie wybiorę, choćbym chciała:)
administrator - 2008-07-28, 23:19

Basia88 napisał/a:
Niestety mam troszke daleko i się nie wybiorę, choćbym chciała:)

Może w twoim mieście jakieś kiedyś targi będą to na pewno się wybierzesz a jak nie to jak będziesz miała kiedyś okazje to pojedziesz do lodzi :wink:

Skalarrr - 2008-07-29, 09:05

a gdzie w tym adresie konkursowym małpa=@ ? ;)
prosze o poprawienie adresu.

pzdr :)

Skalarrr - 2008-07-29, 09:07

ZNALAZLAM: konkurs@e-masaz.pl

:)

zatem punkt dla mnie ;)

administrator - 2008-07-29, 17:37

Skalarrr napisał/a:
a gdzie w tym adresie konkursowym małpa=@ ? ;)
prosze o poprawienie adresu.

pzdr :)

Dziekuje poprawione. :wink:

massagewarsaw - 2008-08-15, 14:10
Temat postu: masaz warszawa
[quote="Basia88"]Niestety mam troszke daleko i się nie wybiorę, choćbym chciała:)[/quote]

zaraz za miedza, w krakowie, targi masazu w pazdzierniku - nadstawiaj ucha, szczegoly we wrzesniu

Truskawa - 2008-09-08, 21:06

No ludzie ja wygralem wejscioweczke:P
Smigne na imprezke jak dadza robic foty to moze cos porobie zdjec i zapodam tutaj.. Jak macie jakies specjalne zyczenia co mam fotografowac czego sie dowiedziec to piszcie tutaj to maze cos sie zalatwi:)

administrator - 2008-09-08, 22:09

Zdjęcia najładniejszych hostess wtedy zrobimy wybory miss Tagów :D żart.

Wszystko co związane z masażem. ;)

administrator - 2008-09-12, 20:12

Przesylam liste osob ktore wygraly darmowe zarposzenia na targi spa.

1. Wiesława Matusiak
2. Dorota Podleś
3. Marcin Panfil
4. Monika Stadnik
5. Genowefa Olszak
6. Anna Pantera

Gratulujemy :wink:

Adam P - 2008-09-12, 22:08

jeszcze 4 osoby mogly sie zgłosic to by tez "wygrały" :)

to Truskawa czekamy na fotki :)

administrator - 2008-09-13, 11:05

Adam P napisał/a:
jeszcze 4 osoby mogly sie zgłosic to by tez "wygrały" :)

Dokładnie ale już lista poszła do organizatorów. :wink:

administrator - 2008-09-14, 21:55

Truskawa jak tam foty ? :grin:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group