To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia studia, kursy, szkolenia - Pytanie o kierunek fizjoterapia niestacjonarne

Dominiq - 2014-02-11, 17:28
Temat postu: Pytanie o kierunek fizjoterapia niestacjonarne
Witam. Jestem masażystą po dwuletniej szkole medycznej, którą skończyłem zaraz po liceum. Obecnie pracuje na tym stanowisku w zakładzie opiekuńczo-leczniczym i dodatkowo prowadzę swoją działalność. Jestem na etapie poszukiwań dobrej uczelni z fizjoterapią, póki co tylko I stopnia. Jest tylko jeden szczegół. W grę wchodzi tylko kierunek niestacjonarny. Czy możecie coś mi polecić? Oczywiście zależy mi na uczelniach państwowych lub prywatnych ale wyspecjalizowanych w tematyce zdrowia. Jestem z Torunia. O medycznej w Bydgoszczy wiem, choć z paru powodów nie przemawia ona do mnie.

Bardzo proszę Was o pomoc i każdy fajny pomysł. Jeśli chodzi o lokalizacje to jest ona względnie dowolna, choć im bliżej tym oczywiście lepiej, więc Śląsk tak od razu to nie:)

Pozdrawiam:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group