To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Odnowa biologiczna - fizjoterapia studia podyplomowe

Maly - 2014-01-29, 01:31
Temat postu: Odnowa biologiczna - fizjoterapia studia podyplomowe
Witam serdecznie
Ostatnio sporo poczytałem to forum konkretnie dział masażu i wiem ze by pracować jako masażysta trzeba mieć conajmniej technika a juz najlepiej fizjoterapie za sobą. Jako, że nie mam czasu w tygodniu postanowiłem poszukać jakiejś szkoły no i natrafiłem na Wyższą Szkołe Społeczno- Przyrodniczą w Lublinie, która oferuje studia podyplomowe o kierunku odnowa biologiczna - fizjoterapia ( podałbym link by pokazac program tejże szkoły lecz bez blokade antyreklam nie moge więc prosze tych bardziej cierpliwych o sprawdzenie kierunku)

nie jest to reklama tej uczelni z gory to zaznaczam a poprostu pytanie czy warto takie cos zrobic. Sam skończyłem AWF kierunek turystyka i rekreacja gdzie bylo mimo kierunku b duzo anatomii/fizjologii etc. Moim celem jest praca w hotelach/spa/fitness clubach etc. (to wsumie powinienem napisać na początku). Obecnie również jestem na kursie I i II stopnia masażu po którym planuje zrobić konkretne szkolenia tj banki/kamienie/steple/refleksologia stop/bambusowe palki. Jednak głównym celem jest właśnie w/w szkola podyplomowa zastanawiam się czy dać sobie siana czy ją zrobić by wspomogła mnie wiedzą to raz 2 w trakcie poszukiwania pracy w hotelach/spa/silowniach etc. Aha i wkleilem link po to byście ocenili program tego kierunku oraz jesli ktoś skończył ten kierunek by sie również w tym temacie udzielił.
Jeśli chaotycznie napisałem to przepraszam i dziękuje z góry za wszystkie wypowiedzi

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group