To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Wątek dla masażystów niewidomych

massagewarsaw - 2012-11-22, 21:08
Temat postu: kurs masaz tajski
Trening relaksacyjny Jacobsona. mp3

Metoda relaksu od lat stosowana przez psychologów i psychiatrów.
Jest to najbardziej naukowo poznany trening relaksacyjny. W tej wersji jest to trening
relaksacyjny Jacobsona w adaptacji dr. Pawła Holasa link http://dl.free.fr/n4s51y6Xi

Bodyworker - 2012-12-27, 23:06

1. Nieco wbrew powszechnym opiniom masażyści niewidomi i niedowidzący nie stanowią nikłego procentu praktykujących terapeutów. Krakowska szkoła jest od kilku lat studium o charakterze integracyjnym, ponadto są specjalne klasy min w Chorzowie oraz w Lublinie. Może nie są aktywni w necie z wiadomych powodów, ale w ogóle prężnie praktykują i prowadzą w miarę zaangażowaną współpracę.

2. Warto zaznaczyć iż w legendarnej już nieco Krakowskiej Szkole Masażu są prowadzone regularne imprezy w formie targów lub konferencji. W kilku przypadkach byłem współorganizatorem. A wydarzeń tych było w ostatnich latach, począwszy od I Targów Integracyjnego Masażu (byłem współorganizatorem pomysłu) w 1997 roku kilkanaście. Na tych imprezach zresztą wzorowano wiele innych sympozjów. Są to imprezy otwarte zarówno dla masażystów, dyplomowanych masażystów, fizjoterapeutów czasem i psychologów.

3. Są także obecni w lokalnej jak i specjalistycznej prasie. Przykładowo kilka tygodni temu, pomagałem w recenzji jednego z artykułów.

Tak więc, trzymam za nich kciuki, bo wbrew deklarowanej społecznej pomocy i wielu akcjom, mają nie lada wyzwanie w przebijaniu się. Znam także osoby z wadą wzroku praktykujące zagranicą. Cieszą się sporym zainteresowaniem i uznaniem.

Z pozdrowieniami Piotr

Bodyworker - 2012-12-27, 23:15

Przepraszam wkradł się błąd. Powinno być: (...) A wydarzeń tych było w ostatnich latach, począwszy od I Targów Edukacyjnych Masażu (byłem współorganizatorem i realizatorem pomysłu) od 1997 roku kilkanaście. Spotkanie miało charakter integracyjny, tzn. obecni byli zarówno masażyści, dypl. technicy masażu, hobbyści, fizjoterapeuci z akademickich środowisk AWF. Dało się wtedy słyszeć szum, nagrywanych jeszcze ongiś na kasetach wykładów :)

Niestety trudno o taką współpracę w drugą stronę, to pozostawia wiele do myślenia.
Ale od myślenia i główkowania są inni. My (także jestem z tego środowiska) zajmujemy się przede wszystkim stroną praktyczną masażu.

massagewarsaw - 2013-02-25, 18:37
Temat postu: kursy masazu tajskiego
Szukam masażysty do salonu piękności w Warszawie/ osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności Wymagania: - kurs masażu, - miła aparycja, - wysoka kultura osobista, - dyspozycyjność, - zaangażowanie, - orzeczenie o niepełnosprawności, Oferujemy: - możliwość zdobycia doświadczenia, - godziny pracy do uzgodnienia, - praca na umowę o pracę, lub zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: - telefoniczny 22-620-32-02 wew. 115
massagewarsaw - 2013-03-17, 09:43
Temat postu: kurs masaz tajski
Jaworzno. Zatrudnię masażystkę z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności praca w Salonie Odnowy Biologicznej mozliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Stanowisko utworzone z dotacji dla osoby niepełnosprawnej.Może być osoba po kursie masażu studiolorin@o2.pl
massagewarsaw - 2013-04-20, 05:08
Temat postu: kurs masaz tajski
Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych, wykształcenie wyższe, 3 lata doświadczenia w placówkach medycznych; Zaświadczenia z zakresu w/w przebytych kursów; Masaż leczniczy, mobilizacja, usprawnianie metodą PNF; wykonywanie masażu leczniczego zgodnie z zaleceniem lekarza, wykonywanie mobilizacji.

Umowa na okres próbny w pełnym wymiarze dwie zmiany
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CARITAS ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ W ŻABIEJ WOLI
Halina Andrzejak 607 695 801

massagewarsaw - 2013-06-09, 03:49

Fizjoterapeuta niepelnosprawny
Leżajsk
Oferta Pracy również dla osoby niepełnosprawnej,wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych,prowadzenie kinezyterapii,wykonywanie masaży leczniczych,Oferta Pracy aktualna do 28.06.2013.,wymagane wykształcenie wyższe i kursy z zakresu kinezyterapii oraz masaży leczniczych.
Umowa o pracę na czas określony
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Zmianowość: jedna zmiana
SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD REHABILITACJI "KINESIS"
ul Rzeszowska 21
Karolina Kamińska-Kurzyp
Telefon: 17 242 13 34

massagewarsaw - 2013-06-23, 02:28
Temat postu: kursy masazu tajskiego
Wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii); doświadczenie zawodowe z zakresu kinezyterapii; kursy specjalistyczne; zakres obowiązków: kinezyterapia, masaż, fizjoterapia, hydroterapia; miejsce pracy: Knurów; mile widziana osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Umowa o pracę na czas nieokreślony, 1600.00 zł brutto

Kamila Buszka-Wieprzycka, tel: 32 336 26 14, e-mail: sanvitaknurow@wp.pl
44-194 Knurów, ul. Kazimierza Wielkiego 13

Rybkos - 2013-06-23, 17:32

Wiem, że to nie miejsce na komentarze, ale te wymagania i pensja .....
massagewarsaw - 2013-06-23, 18:47
Temat postu: kursy tajskiego masazu
tak, ale nie ma o dlugosci doswiadczenia, a niepelnosprawni pracuja troche mniej godzin i maja inne udogodnienia.

jak slaba pensja, to pracownicy beda dorabiali na boku, zeby wyjsc na swoje

massagewarsaw - 2013-06-29, 20:16
Temat postu: kursy masazu tajskiego
Przedsiebiorstwo Hotelarsko-Turystyczne BRDA nawiąże współpracę z masażystami - absolwentami SPIML nr 2 w Krakowie mieszkającymi w Bydgoszczy. Telefon do kontaktu: Asia 882 072 318

===

Jesteśmy, wraz z żoną, absolwentami krakowskiej szkoly niewidomych z roku 1985. Prowadzimy w Cieszynie gabinet prywatny. Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem masażysty, absolwenta Naszej Szkoły. Zaintresowanych prosimy o telefon Andrzej 603963368

massagewarsaw - 2013-06-30, 02:32
Temat postu: kursy masazu tajskiego
Zatrudnię niewidomego masażystę . Ukończone kursy masażu leczniczego I i II stopnia.
Wykonywanie masaży:
-leczniczych
-relaksacyjnych
-sportowych
oferujemy:
Stałą prace w nowoczesnym centrum rehabilitacji.

Rehabilitacja domowa i stacjonarna
Kartuska 377,
80-125 Gdańsk
tel. kom.: 515-314-704
pomorskirehabilitant@poczta.fm
www.pomorskirehabilitant.pl

massagewarsaw - 2013-07-13, 17:55
Temat postu: kurs masaz tajski
W Karpaczu w hotelu Sofra poszukują niepełnosprawnych masazystów - zakwaterowanie i wyżywienie, praca od 6 stycznia. Masaz tajski wskazany.
rezerwacja@sofra.com.pl lub grzesiek grzesdariusz@plusnet.pl

geralt22 - 2013-08-10, 17:32

Witam nazywam się Arnold Tews mieszkam w Bielawie (woj. dolnośląskie )
Szukam pracy lub praktyk. Ukończyłem kurs masażu klasycznego I i II stopnia.
Jestem osobą ambitną.
Cały czas doskonalę swoje umiejętności nie dawno ukończyłem kurs masażu gorącą czekoladą i na tym nie poprzestanę.
Jest we mnie wielki potencjał i na pewno państwo na mnie się nie zawiodą.
POSIADAM ORZECZENIE NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
Tel. 799-196-191 mail allon.massage@gmail.com
Pozdrawiam

massagewarsaw - 2013-10-25, 12:29
Temat postu: kurs masaz tajski
Zatrudnię niewidomego masażystę . Ukończone kursy masażu leczniczego I i II stopnia. Mile widziane kursy dodatkowe.
Kartuska 377,
80-125 Gdańsk
515-314-704
pomorskirehabilitant@poczta.fm
http://www.pomorskirehabilitant.pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group