To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Masażer - proszę o pomoc

nowa - 2008-06-19, 13:46
Temat postu: Masażer - proszę o pomoc
Witam,

Jestem nowa na tym forum i bardzo proszę o pomoc.... czy taki masażer

będzie pomocny w walce z cellulitem? czy może polecicie coś innego do samodzielnej, domowej walki z tym świństwem.

Z góry dziękuje za pomoc
Nowa

massagewarsaw - 2008-06-19, 15:59
Temat postu: masaz warszawa
mam dokladnie takie samo cacko, tylko za ulamek twojej ceny, bo kupione uzywane (jak nowe, po wlascicielu, ktoremu sie znudzilo po paru dniach) - stoi w kacie pokoju, nawet nadal wlaczone do sieci. Teoretycznie masazer mial byc uzywany w czasie ogladania telewizji (przyjemne z pozytecznym), ale jakos zabraklo przekonania o skutecznosci i zabraklo wytrwalosci.

szczotkowanie pod prysznicem szybkimi, polkolistymi ruchami (oprocz dzialania jak maszer) ma wplyw na przesuw chlonki i eksfoliuje. Gorace/lodowate prysznice/bicze rowniez

administrator - 2008-06-19, 23:26

Żadne urządzenie nie zastąpi reki masażysty :razz: :wink:
nowa - 2008-06-20, 07:55

witam,

no to mi pomogliście :) , chociaż wytwałości mi nie brakuje tylko się zastanawiam czy takie cuś daje efekty przy regularnym używaniu. Póki co to mąż mnie masuje takimi rolkami z wypustkami codziennie przez godzinę w trakcie trwania meczu :) ,ale boję się że jak się skonczy euro to zapał mu tez minie :(

pozdrawiam,
nowa

administrator - 2008-06-20, 13:44

Może drenaż limfatyczny albo masaż gumowymi chińskimi bankami do masażu. Słyszałem ze kobiety sobie chwalą taki zabieg przeciw antycelulitowy :)
nowa - 2008-06-20, 14:50

No ale drenażu to mi mąż nie zrobi....a co myślisz o takim masażerze, jakby go regularnie stosować to krzywdy nie zrobi, tylko czy pomoże?

pozdrawiam

massagewarsaw - 2012-06-01, 19:59
Temat postu: kurs masaz tajski
pomoze, ale masazerem recznym prze meza lepiej.

zbliza sie euro, olimpiada i olimpiada niepelnosprawnych, wiec bedziesz miec darmowe zabiegi przez 3 miesiace.

a potem, to moze mezowi wjedzie juz w nawyk



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group