To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Świeży tatuaż a SPA

Mara - 2013-10-04, 13:54
Temat postu: Świeży tatuaż a SPA
Podobno na świeży tatuaż trzeba bardzo uważać, a ja mam wykupiony karnet w SPA... Czy kąpiele mogą zaszkodzić naprawdę? powinnam zrezygnować?
massagewarsaw - 2013-10-04, 15:43
Temat postu: masaz tajski
kupony sa wazne na wiele miesiecy, czasami bezterminowo. Nie ma pospiechu, zabiegi na wrazliwej skorze beda nieprzyjemne
Mara - 2013-10-07, 10:39

no ja muszę wykorzystać do miesiąca czasu. Chyba podaruje koleżance karnet, bo boje się, że tatuaż mi się zdeformuje, czytałam ostatnio, że basen i solarium nie wchodzi w grę...
administrator - 2013-10-07, 18:09

Mara napisał/a:
no ja muszę wykorzystać do miesiąca czasu. Chyba podaruje koleżance karnet, bo boje się, że tatuaż mi się zdeformuje, czytałam ostatnio, że basen i solarium nie wchodzi w grę...

lub sprzedaj za pół ceny :)

Mara - 2013-10-08, 10:01

dobry pomysł, najpierw dam ogłoszenie, zawsze parę grozy mi się zwróci :)
administrator - 2013-10-08, 12:19

Mara napisał/a:
dobry pomysł, najpierw dam ogłoszenie, zawsze parę grozy mi się zwróci :)

dokładnie :)

Roslina - 2013-10-10, 05:08
Temat postu: Re: masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
kupony sa wazne na wiele miesiecy, czasami bezterminowo. Nie ma pospiechu, zabiegi na razliwej skorze beda nieprzyjemne

o kurczaki pieczone w zalane rosolem, na razliwej skorze nieprzyjemne? Co Ty nie powiesz? Mozna zepsuc prace, zrobic blizne, stan zapalny. Skad masz taka informacje. Masz tatuaz i odrazu po zrobieniu byly robione zabiegi czy ze slyszenia od ludzi.
Dziewczyno daj sobie spokoj na poltora miesiaca z zabiegami na cialo. Od solarium po kapiele blotne itp. Mowi Ci to czlowiek ktory troszke wie cos na ten temat. Smaruj smaruj smaruj ma byc ciagle wilgotny i smarowany przez 2tyg po zagojeniu sie na Twoje oko.

Mara - 2013-10-10, 08:35

na pewno dam sobie spokój, dzięki za wskazówki
pola2322 - 2021-01-30, 19:03

Powiem szczerze, że nie wiem jak się ma SPA do świeżego tatuażu. Wiem natomiast, że czas gdy tatuaż jest świeży wymaga od nas wielu poświęceń, a przy okazji uwagi. Na pewno musisz o niego szczególnie dbać i stosować odpowiednie preparaty. Lepiej niż jakakolwiek maść sprawdza się Octenisept, więc warto używać właśnie jego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group