To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Suplementy diety

makarena1 - 2013-09-18, 12:25
Temat postu: Suplementy diety
Czy ktoś z Was testował już suplementy ze strony weight-loss ? Jeżeli nie, to polecam. Dla mnie jest to coś, co odmieniło moje życie. Chciałam więc wiedzieć, czy i na Was tak to zadziałało.

[massagewarsaw - link wyedytowany, no spam]

Rybkos - 2013-09-18, 15:41

Ja testowałem, bardzo niska jakość produktów i wysoka cena. No i nie działają skutecznie
administrator - 2013-09-18, 18:23

Ja jakoś nie ufam suplementom. A jak ju coś stosowałem to odżywkę l-karnityne przy treningu.
ACB - 2013-12-15, 16:17

Jak należy dbać o skórę, aby długo pozostawała piękna?
Z pewnością trzeba zatroszczyć się o nią zarówno “od zewnątrz”, jak i “od wewnątrz”.
Ładna cera rzadko bywa jedynie darem natury, zazwyczaj jest efektem starań o dobrą kondycję całego organizmu. Dziś już nie wystarczają zabiegi przeprowadzane wyłącznie na powierzchni skóry.
Wobec coraz bardziej “cywilizowanej” diety, która coraz mniej dostarcza nam substancji naturalnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania, stajemy wobec konieczności stosowania uzupełnień, czyli tzw. suplementów dietetycznych. Te osoby, które wprowadziły do swojego życia mądry zwyczaj używania takich preparatów, z radością obserwują, że wraz z poprawą kondycji i zdrowia, polepsza się także stan oraz wygląd skóry. Pamiętajmy – nasza skóra to całe dwa metry kwadratowe powierzchni do odżywienia i regeneracji. Warto więc troszczyć się o co dzień!
Gdy brak nam podstawowych substancji odżywczych – witamin, minerałów i protein – nie możemy cieszyć się piękną cerą i młodym wyglądem. O zdrowie i urodę, trzeba dbać kompleksowo, dlatego też gabinety kosmetyczne na całym świecie coraz częściej stają się również punktami porad żywieniowych – klientki dowiadują się, czego powinny unikać, a o jakie produkty i preparaty odżywcze powinny wzbogacać swoją codzienną dietę, aby zabiegi pielęgnacyjne i odmładzające przyniosły jak najlepszy efekt i, co za tym idzie, jak największe zadowolenie.
Produkty odżywcze znanej amerykańskiej firmy Forever Living Products (FLP) opracowano niezwykle starannie. Zawierają one wszystkie elementy niezbędne do zachowania dobrego zdrowia, wspomagają zabiegi pielęgnacyjne i kuracje odchudzające Program zaprojektował Linus Pauling,jeden z najlepszych dietetyków na świata laureat nagrody Nobla.

źródło: La nouvelles



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group