To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Nauka masażu od podstaw

michl522 - 2013-08-04, 06:58
Temat postu: Nauka masażu od podstaw
Chciałbym nauczyć się masażu od podstaw- nie skończyłem szkoły medycznej- do tej pory zajmowałem się czymś zupełnie innym. Mam na chwile obecna około 30 tys. na pierwsze kursy, później również zamierzam sporo zainwestować w zdobycie wiedzy w tym zakresie.

Pytanie jest następujące - gdzie zacząć, żeby jak najwięcej się nauczyć, czy po kilku ważniejszych kursach będę mógł zacząć praktykować. Poza tym chciałbym docelowo wykorzystać tą wiedzę za granicą - nie będzie problemu z uznaniem polskich kursów ?

massagewarsaw - 2013-08-04, 07:44
Temat postu: kursy masazu tajskiego
jakikolwiek kurs klasycznego, im wiecej godzin, tym lepiej. Polowa godzin teoria. Po tym kolejne kursy pozostalych, interesujacyh cie technik. 30k wystarczy na rok intensywnych kursow, juz po pierwszych proboj masowac.

w odroznieniu od polski, zagramanica licza sie umiejetnosci

michl522 - 2013-08-04, 17:06

aha, to świetnie, bo nie mam ochoty kończyć jakiejś dodatkowej szkoły, wolałbym postawić na praktyczną naukę.
Szogun - 2013-09-23, 20:47

gold800 napisał/a:
A gdzie można szukać kursów gdzie kładzie się nacisk na wiedzę praktyczną?


Szkoła Medyczna (Techniki Masażysta ) teoria plus praktyka klasyk , jednostki chorobowe plus drenaż i segmentarny i egzamin panstwowy :!: to Minimum Minimorum nie jakieś śmiszne kursy :twisted: Zrobi taki kurs 50 godzin i dalej co ani me ani be z anatomi itp,itd posmera poklepie i taki masażysta :lol:

Maestro - 2013-09-23, 21:24

Zerknij do ksiazek adama zborowskiego, tam jest mnostwo informacji oraz wszystko jest przedstawione graficznie.
massagewarsaw - 2013-09-24, 02:51
Temat postu: kurs masaz tajski
Maestro napisał/a:
Zerknij do ksiazek adama zborowskiego, tam jest mnostwo informacji oraz wszystko jest przedstawione graficznie.

proponujesz nauczyc sie masazu z ksiazki?

administrator - 2013-09-24, 07:57

Tutaj masz techniki opisane: http://e-masaz.pl/page.php?id=techniki_masazu
Tutaj masz techniki w postaci filmów: http://e-masaz.pl/page.php?id=filmy_o_masazu
A jeśli chcesz wykonywać go profesjonalnie zapisz się na kurs albo lepiej na szkoły na technika masażu.

michl522 - 2013-10-04, 21:11

a możecie polecić jakiś konkretny kurs w Warszawie? Pracuje na pełnym etacie, wiec raczej wolałbym zajecia popoludniowe czy też weekendowe.

Jeżeli jeszcze nie zabronili pracować osobom tylko z wykształceniem, to nie chciałbym robić szkoły - mam juz wykształcenie w innym kierunku, które w sumie nie przydaje mi sie do niczego. Chciałbym postawić na wiedze praktyczną.

administrator - 2013-10-05, 09:42

michl522 napisał/a:
a możecie polecić jakiś konkretny kurs w Warszawie? Pracuje na pełnym etacie, wiec raczej wolałbym zajecia popoludniowe czy też weekendowe.

kurs masażu warszawa

michl522 napisał/a:

Jeżeli jeszcze nie zabronili pracować osobom tylko z wykształceniem, to nie chciałbym robić szkoły - mam juz wykształcenie w innym kierunku, które w sumie nie przydaje mi sie do niczego. Chciałbym postawić na wiedze praktyczną.

To zapraszam na kursy do naszego kolegi moderatora: Kurs masażu tajskiego

Anonymous - 2013-10-09, 14:53

A jak wygląda dostępnych takich kursów w Lublinie?
massagewarsaw - 2013-10-10, 04:52
Temat postu: kursy masazu tajskiego warszawa
michal, wiekszosc kursow jest w weekendy, dotyczy to tez kursow klasyka. Jesli jeszcze sie nie zalapales na kursy powakacyjne, to kolejne zaczynaja sie w styczniu, nastepne w kwietniu, trwaja, z reguly, okolo 3 miesiecy. Pozniej wielodniowe kursy wakacyjne, ale latem mozna latwiej wziac urlop.

serse, zdaje sie, ze jestes technikiem, wiec szukaj interesujacych cie kursow specjalistycznych rowniez poza lublinem, np do warszawy to tylko troche ponad 2h pociagiem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group