To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Praktyki

Włochacz - 2013-06-18, 23:47
Temat postu: Praktyki
Witam. Od września będę uczęszczać do szkoły policealnej na technika-masażystę i chciałbym się czegoś dowiedzieć odnośnie praktyk. Pani w szkole mówiła, że uczniowie na początku ćwiczą na sobie nawzajem. Usłyszałem też, że trzeba być przygotowanym na to że trzeba się rozbierać :???: . Rozumiem, że do masażu nie mogę być ubrany w spodnie itd.. Chyba można do slipek?? Może tak wyjść, że jako uczeń-praktykant przyjdzie mi leżeć nago, do rosołu a ktoś będzie na mnie ćwiczyć? Czy mogę sobie zastrzec, że chcę w slipkach??
Przepraszam za taki dziwny temat, ale wbiło mi to niezłego ćwieka i po prostu nie wiem czy jakoś psychicznie się do tego muszę jakoś przygotować :???: :???: .
Jeżeli wątek założyłem w nieodpowiednim dziale to przepraszam. Ale tak mnie to męczy, że po prostu wolę mieć czarno na białym co mnie czeka :razz:

massagewarsaw - 2013-06-19, 05:49
Temat postu: kurs masaz tajski
do slipek, ale dopytaj pani w szkole, bo za to nie recze. Przygotuj sie psychicznie na najgorsze. W sierpniu zgol nogi i kup rozowe slipy
Włochacz - 2013-06-19, 12:23

Jasny gwint skoro możliwe jest to, że faktycznie będzie trzeba do rosołu leżeć to nie za dobrze.. :neutral: . Chyba, że ktoś uczył się w WZSP w Szczecinie i może rozwiać lub podkreślić moje obawy o co bym bardzo prosił :neutral:
arwenaring - 2013-06-20, 17:30

boszzz w najgorszym przypadku rozbierzesz sie do bielizny, z drugiej str pomyśl sobie jak będziesz w klasie z kobietkami to jak będziecie robić masaż klatki piersiowej :) będzie wesoło a jak dojdziecie do segmentarnego opracowania miednicy (chwyt wstrząsania miednicy na siedząco) będziecie wszyscy rechotać. A prawda jest taka że wpier zaczynacie od grzbietu i kończyn więc po 3 miesiącach nauki już nie będziesz zwracał uwagi czy ktoś przy tobie jest rozebrany czy ty się rozbierasz. ja miałam tak że na pracowni masażu byłam z samymi kobietkami więc na klatce piersiowej chasałyśmy po sali bez staników i nikt się nie krępował. Jedynie co mnie wciąż może krępowac to pracowanie pachwin w drenażu i segmentarne opracowanie miednicy na siedząco bo tu to się autentycznie smyra po majtach tu i uwdzie :P
Włochacz - 2013-06-21, 11:18

To jestem już spokojny :smile: . Dziękuję za odpowiedź i za rozwianie mych obaw :razz: .
Broneczek - 2013-07-02, 21:04

Ja musiałem leżeć bez gatek :mrgreen:
Przy masażu pośladków, i przy opracowaniu miednicy po kilku minutach czułem się już wyluzowany i szczęśliwy ;)
ciało ludzka rzecz... sam będziesz obcować z nagim ciałem więc nie ma się co krępować własnej nagośći.

Chyba..... że w Twojej grupie będzie jakiś Nigeryjczyk.... to może wtedy faktycznie lepiej w slipach zostać :mrgreen:
żartuję, nie pękaj czeka Cie fajny okres, nauka przydatnych umiejętności i zapoznanie ciekawych ludzi z pasją.

massagewarsaw - 2013-07-04, 02:26

Broneczek napisał/a:

Chyba..... że w Twojej grupie będzie jakiś Nigeryjczyk.... to może wtedy faktycznie lepiej w slipach zostać :mrgreen:

to traci nacjonalizmem, rasizmem i seksizmem. Miedzykulturowosc to ludzka rzecz, bedziesz obcowac z ludzmi z roznych czesci swiata i z roznymi preferencjami seksualnymi, nie ma co krepowac sie zmieniac archaiczne myslenie

Broneczek - 2013-07-04, 10:21

Zapomniałeś jeszcze dopisać FASZYZMEM!

Szczerze mało mnie interesuje czym Ci "trąci"... mój wpis miał charakter żartobliwy i pewnie taki jest dla jakiejś tam liczby osób, a doszukiwanie się w nim na siłę jakiś chorych ideologii nie świadczy dobrze o Tobie.
Seksizm? :???:

Równie dobrze mogę napisać że Twój wpis trąci socjalizmem i lewicą, która na każdym kroku doszukuje się zniewolenia wszelkich mniejszości....

Nie dam się wciągnąć w dyskusję na temat multikulturowości, nie będę sobie psuł humoru z rana i innym czytelnikom... każdy kto wyściubił nos poza granicę Polski w kierunku UK, FR, WIE JAK JEST, a jak nie wie to wystarczy odpalić YT.

"Obcowanie z różnymi preferencjami seksualnymi..." szkoda że nieświadomie... ale z reguły szybko zostajemy "uświadomieni" w moim przypadku tylko jeden raz...

Eh, puenta? :mrgreen:
Gubi nas poprawność polityczna i bezkrytyczne podejście do
rzeczywistości.

Pozdrawiam
zgłodniałem od tego pisania, zaraz zabieram się za pieczenie murzynka, mam fajny przepis jakby ktoś chciał :)

massagewarsaw - 2013-07-04, 10:26
Temat postu: kursy masazu tajskiego
pograzasz sie
Szczawik - 2013-07-04, 12:14

massagewarsaw napisał/a:
zgol nogi i kup rozowe slipy


Ta wypowiedź trąci Homofobią, stereotypowym płytkim myśleniem i seksizmem.

aniurka008 - 2013-07-04, 13:11

no proste że nie, gdybyś miał się rozbierać do zera to co myślisz że ktoś by chciał iść do takiej szoły?? Ja chodziłam i nigdy nie słyszałam o takiej głupocie hehe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group