To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Masażer ręczny MEDISANA, BEURER czy coś innego?

dellos - 2013-06-12, 20:40
Temat postu: Masażer ręczny MEDISANA, BEURER czy coś innego?
Szukam dobrego masażera ręcznego. Wpadły mi w oko 2 modele, nie wiem sam który z nich lepszy... lub czy jakiś inny polecacie ??

A więc potrzebny z 2m'a głowicami, z grzaniem podczerwienią czy co tam jest no i generalnie coś dobrego do pleców. Jak będzie na cellulit działał to również dodatkowy atut. A rozważam zakup modeli

MEDISANA z ITM -- URZMSG-MDS-009

a może??

BEURER MG 81

lub coś innego?? Będę wdzięczny za szybką pomoc... :) chcę nabyć jeszcze w tym tyg.

dellos - 2013-06-13, 09:37

I jak tam nikt mi nie jest wstanie doradzić co lepsze ?? Różnią się jak widzę, samymi stopkami bo MEDISANA ma okrągłe a BEURER ma podłużne... a tak moc taka sama, z tego co widzę i cena i wielkość podobna... jakaś porada ??
Rybkos - 2013-06-17, 08:41

Nie wiem czy ci ktoś odpowie na forum masażu. Pewnie dla większości takie maszyny to profanacja. Spróbuj normalnego masażu to nawet nie przejdzie ci przez głowę kupienie czegoś takiego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group