To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Gabinet masażu w centrum handlowym ma racje bytu?

Bella - 2013-03-23, 18:17
Temat postu: Gabinet masażu w centrum handlowym ma racje bytu?
Witam, mam pytanie, czy gabinet masażu w CH ma racje bytu? Obok pizzeri, Sklepów z odzieża, i mini poczekalnia dla dzieci?? Pytam o opinie...

To powinno być raczej spokojne miejsce, dlatego pytam w celu utwierdzenia sie ...

Pozdrawiam.

massagewarsaw - 2013-03-23, 18:40
Temat postu: kursy masazu tajskiego
pewnie, ze moze byc.

im wiecej ludzi przechodzacych obok, tym wiecej klientow. Zadbaj tylko o cisze, przyciemnione swiatlo i zapach.

masz juz poczekalnie dla dzieci, wiec moze specjalne zabiegi i znizki dla matek

PawelGW - 2014-02-11, 16:44

Myślę, że wiele osób chociaż z ciekawości, bo na co dzień nie przyjdzie im masaż do głowy skusiłoby się na takie rozwiązanie. Podczas męczących zakupów, otaczającego zgiełku miejsce na relaks i odpoczynek. Jak dla mnie bardzo ciekawe rozwiązanie.
fee - 2015-08-07, 21:25

mysle ,ze tak , chociazby ze wzgledu na duza liczbe osob odwiedzajacych, wystarczy dobre opakowanie marketingowe i powinno chwycic
massagewarsaw - 2015-08-08, 06:48

fee napisał/a:
mysle ,ze tak , chociazby ze wzgledu na duza liczbe osob odwiedzajacych, wystarczy dobre opakowanie marketingowe i powinno chwycic

Czuc, ze pracujesz w reklamie. Ale powinienes sie troche wiecej dzielic swoja wiedza, niz tylko zdawkowo.

Wedlug mnie, to opakowanie jest malo wazne, bo to nie jest towar, a usluga. Rzadza tu inne prawa, np jakosc uslugi, umiejetnosci interpersonalne czyli zdolnosci kontaktu z klientem. Chwyty marketingowe moga byc zle przyjete przez te najbardziej wymagajaca grupe klientow, ktorzy maja dosc narzucajacych sie reklam, ktore panuja w centrach handlowych. Odrozniajac sie od otoczenia, prezentujac sie jako oaza spokoju i izolacji, moze byc nasza wlasciwa droga.

kameleon - 2016-08-15, 21:50

Zgadzam się z przedmówcą. Najważniejsza jest jakość świadczonych usług a nie opakowanie. Ludzie bardzo szybko wyczują kto jest prawdziwym profesjonalistą a kto nie. Miejsce jest sprawą drugorzędną aczkolwiek spora liczba osób mijających lokal jest dużym plusem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group