To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Masaże - wizyty domowe nie mając technika masażu

Piotr1991W - 2013-03-18, 14:27
Temat postu: Masaże - wizyty domowe nie mając technika masażu
Mam takie pytanie.
Jestem już na drugim i ostatnim roku nauki w zawodzie technik masażysta (w czerwcu egzamin zawodowy). Tydzień temu przysłali mi stół do masażu i powoli zaczynam polecać swoje usługi.
I tu nasuwa mi sie pytanie (tak dla swojej informacji): Czy moge wykonywać zabiegi u ludzi (np w czyichś domach) jak jeszcze nie mam uprawnień a niedługo kończe szkołę, a już miałem odbyte praktyki zawodowe? Ponadto odbywam jeszcze zajęcia praktyczne w szpitalu na rehabilitacji.

Proszę o udzielenie odpowiedzi

trecking - 2013-03-18, 15:24

Niby możesz. Jednak nie masz prawa nazywać tego masażem leczniczym.
massagewarsaw - 2013-03-18, 15:32
Temat postu: kursy masazu tajskiego
formalnie nie, ale jesli czujesz sie na silach, to zaczynaj sie powoli reklamowac. Jesli trzeba, to uzupelnij info, ze wkrotce dyplom.

niektorzy juz po pierwszym roku robia w czasie wakacji.

bylo kilka watkow, ale nie w dziale o egzaminach

Piotr1991W - 2013-03-18, 21:52

Czyli moge chodzić po rodzince i paru krewnych ze swoim stołem robić im masaże, a oni będą mnie promowali polecali coś takiego?
massagewarsaw - 2013-03-18, 22:12
Temat postu: kursy masazu tajskiego
po rodzinie i krewnych to powinienes od poczatku szkoly. Z reguly nie wypada im liczyc, ale chodzi o doswiadczenie i szczere komentarze, ktore od nich dostajesz. Zacznij przygotowywac strone internetowa, udzielac sie na forach regionalnych w watkach o zdrowiu/masazu, pisz o masazu na facebooku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group