To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Praktyczny czerwiec 2013??

paprotnik2 - 2013-09-10, 15:40

Też się pochwalę - dzwoniłam wczoraj do szkoły i też zdałam;) tylko jeszcze nie wiem na ile %:)
fizjo - 2013-09-15, 08:33

Gratuluje zaliczenia przyszłym masażystom :)
arwenaring - 2013-10-03, 10:16

u mnie w szkole w Krakowie średnio w klasie 75% osób nie zdało tegorocznego egzaminu, więc pogrom totalny
massagewarsaw - 2013-10-03, 10:29
Temat postu: masaz tajski
zapewne to byli ci, ktorzy nie chodzili na zajecia - o czym pisales w innym watku.
hedonism - 2013-10-31, 14:46

Chodziłam do technikum wieczorowego i zdali wszyscy! A byli to ludzie po 30stce i po 40stce. Każdy z nas pracował na pełnym etacie plus rodzina i było to dwa lata wycięte z życiorysu. Z dziennych zdały tylko 4 osoby, a tamci młodzi ludzie oprócz nauki nie mieli nic innego do roboty, a taka różnica w zdawalności. O szkole z innego miasta wiem, ze było podobnie, osoby z wieczorowych zdały wszystkie, a z dziennych osób tuz po maturze zdało równiez tylko kilka osób.
zbyszek - 2013-11-06, 11:17

Wcale się nie dziwię, na wieczorowe idą ludzie z przekonania i wiedzą czego chcą. Na dziennych bywa różnie.
administrator - 2013-12-22, 17:54

Duża dawka materiałów do egzaminu podesłana przez Wojtka http://e-masaz.pl/downloa...ystaegzamin.zip dzięki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group