To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Masaż z dojazdem praktycznie

wyspakobiet - 2013-01-25, 19:13
Temat postu: Masaż z dojazdem praktycznie
Witajcie :)

Zajmuje się masażami z dojazdem do klientek, obecnie poszerzam ofertę o zabiegi na ciało w związku z czym liczba kosmetyków i akcesoriów rośnie...
Gdy ma się na jednej ręce stół do masażu a w drugiej torby, reklamówki z innymi rzeczami a przed sobą np 4 piętro bez windy.. na pewno wiecie o czym mówię :)

Szukałam w internecie toreb na kosmetyki, niestety najczęściej są to typowe torby dla kosmetyczek..
Znacie rozwiązania, gdzie kupić fajna, wygodną torbę (na kosmetyki, ręczniki, świeczki itp )
A może macie swoje pomysły z których korzystacie?

pozdrawiam :)

massagewarsaw - 2013-01-25, 22:43
Temat postu: kurs masaz tajski
to jest problem nie w torbie, tylko zawartosci.

bierz tylko stol w podstawowej formie, bez dodatkow. Bierz tylko te kosmetyki/akcesoria, ktorych bedziesz uzywac.

reczniki, swieczki klient moze sam przygotowac.

administrator - 2013-01-26, 08:53

Bo jak ta dalej pójdzie to i kran z umywalka będziesz miał wozić :) Ręcznik szlafroki itp posiadają pacjenci. Oliwka stół do masażu plus ewentualnie jakiś wybrany kosmetyk i to wszystko. A jeśli jak piszesz poszerzacz działalność i np takim zabiegiem jest masaż czekolada itp to może torba sportowa z jednej strony a z drugiej stół.
wyspakobiet - 2013-02-03, 20:19

Fakt, klientka może od siebie dać świeczki czy ręczniki, aczkolwiek nie wydaje mi się to w pełni profesjonalne.. do spa przecież nie bierze się swoich rzeczy...

a mi zależy na kompleksowej obsłudze i wysokim standardzie :)

administrator - 2013-02-03, 22:10

a może lepiej otworzyć gabinet przy tak rozszerzonym zakresie usług ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group