To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hotele Spa Opinie - Hotel Hilton w Gdańsku

Anonymous - 2012-11-15, 11:47
Temat postu: Hotel Hilton w Gdańsku
Orientuje się ktoś, czy Hilton Hotel Gdańsk oferuje jakieś zniżki w razie grupowej rezerwacji miejsc noclegowych i skorzystania z oferty spa/fitness, jesli przyjechalibyśmy w 10-20 osób? Hotel wygląda jak marzenie, lokalizacja tez dogodna bo blisko lotniska, a taras na dachu z barem i widokiem na Stare Miasto skłonił naszą firmę do rozważenie opcji zorganizowania tam wyjazdu rodzinno-firmowego.
administrator - 2012-11-15, 14:57

Link usuniety z posta bo reklamą zalatuje.
madziulka - 2015-03-25, 16:09

Kiedyś byłam z firmą w hotelu hilton, gdyby nie ludzie z firmy to bym była mega wkurzona. Tyle niedogodności co w tym hotelu spotkałam to nigdzie nawet w najgorszym hoteliku nad jeziorem
aleks_ik - 2015-04-13, 21:00

Tam chyba ceny są zabójcze? Z tego co pisze poprzedniczka, stosunek ceny do jakości nie za ciekawy:(
Niesza167 - 2015-12-22, 22:42

W Trójmieście mozna znaleźć sporo dużo tańszych hoteli dobrej jakości :) Hilton bierze najwięcej, z tego co wiem :)
administrator - 2015-12-29, 19:57

Niesza167 napisał/a:
W Trójmieście mozna znaleźć sporo dużo tańszych hoteli dobrej jakości :) Hilton bierze najwięcej, z tego co wiem :)

Dokładnie nie tylko Hilton istnieje :)

WiolkaKlaman - 2016-02-17, 08:49

Oooo Hilton moje marzenie, odkładam już pieniądze na wyjazd
frania - 2017-12-18, 20:34

Dla mnie troszkę za drogo w Hiltonie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group