To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia ogłoszenia - Masaże i Fizjoterapia - Szczecin i okolice

AnnaCieslak - 2012-10-26, 14:59
Temat postu: Masaże i Fizjoterapia - Szczecin i okolice
Witam,

Nazywam się Anna Cieślak, jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, na kierunku fizjoterapia. W trakcie studiów doszkalałam się również z zakresu masażu oraz terapii cranio-sacral.

W swojej pracy staram się połączyć indywidualne i holistyczne podejście do każdego klienta oraz jego oczekiwania. Masaże wykonywane są w gabinecie, który znajduje się w dzielnicy Szczecin Dąbie oraz w domu klienta na specjalistycznej kozetce. Stale się szkolę i zdobywam nową wiedzę dotyczącą masaży i fizjoterapii. Masaże i fizjoterapia są moją pasją, a praca z ludźmi dodatkowo przynosi mi dużą radość i satysfakcję.

Masaż jest ukojeniem dla duszy i ciała. Stresujący styl życia, który często nam towarzyszy, prowadzi do problemów zdrowotnych i często farmakologiczne leczenie nie pomaga i nie wystarcza na długo. Masaż pobudza procesy samo regeneracji oraz psychicznego rozluźnienia. W połączeniu z fizjoterapią jest dosAkonałą formą działań leczniczych bądź wspomagającą działania lekarskie i farmakologiczne.

Zapraszam do odwiedzenia strony www Masaże i Fizjoterapia Szczecin - Anna Cieślak oraz specjalnie przygotowanego profilu Masaże i Fizjoterapia na Facebooku!



Użytkownicy forum e-masaz.pl przy pierwszej wizycie są upoważnieni do 20% zniżki! (przed umówieniem wizyty proszę o podanie nazwy użytkownika, celem weryfikacji)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group