To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - O spamie

krzysne - 2008-05-18, 19:42
Temat postu: O spamie
Panie Adminie. Może tak identyfikacja obrazkowa, to spamu nie będzie? (przynajmniej trochę mniej)
massagewarsaw - 2008-05-18, 19:53
Temat postu: masaz warszawa
byla juz mowa pare tygodni temu - ponoc nie takie proste, trzeba sie znac na kodowaniu czy jak tam

http://forum.e-masaz.pl/p...ode=quote&p=845

przy rejestracji jest juz obrazek do wpisania, ale kazdy czytaty (czy moze nawet robot) moze to wpisac

administrator - 2008-05-18, 21:27

Jest tyle rożnych programów spamerskich napisanych pod te fora że to nic chyba nie da. Po prosty trzeba na bieżąco usuwać spamerów i juz. No chyba że ktoś potrafi to zrobić że na forum ich nie będzie.. :?
massagewarsaw - 2008-05-18, 21:33
Temat postu: masaz warszawa
akceptacja moderatora przy aktywowaniu konta
administrator - 2008-05-18, 21:38
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
akceptacja moderatora przy aktywowaniu konta

Może i jest takie coś.. jak znajdę na to czas to się wezmę ale w chwili obecnej jest go brak. Wybaczcie :wink:

krzysne - 2008-05-19, 15:50

Wydaje mi się ze serwis jest postawiony na PHPBB by Przemo a w najnowszej wersji na bank to zabezpieczenie jest, wystarczy w opcjach ustawić.
administrator - 2008-05-19, 20:04

krzysne napisał/a:
Wydaje mi się ze serwis jest postawiony na PHPBB by Przemo a w najnowszej wersji na bank to zabezpieczenie jest, wystarczy w opcjach ustawić.

Niestety nie jest. Próbowałem postawić na PHPBB by Przemo ale coś skin do forum nie pasował. Włączyłem teraz opcje akceptacji konta przez użytkownika zobaczymy jak to działa i czy za działa :)

krzysne - 2008-05-19, 21:06

A można wiedzieć jaki to CMS?? To może coś znajdę
administrator - 2008-05-22, 21:06

krzysne napisał/a:
A można wiedzieć jaki to CMS?? To może coś znajdę
Jaki to cms hmm.. to jest forum oprate na http://www.phpbb.com/ dokładnie phpBB 2.0.22. Jesli chodzi o skina do php by przemo trzeba by było go trochę przerobic ponieważ tamte forum jest inaczej zrobione. Tego niestety nie umiem a skin był robiony pod tą wersje forum.
krzysne - 2008-05-23, 19:49

A to chyba wystarczy wymienić wersję phpbb na najnowszą wersję, tam jest dużo radykalnych zmian. Ja niestety dopiero uczę się zmieniania skórek, to wolę nie radzić w takich kwestiach.
administrator - 2008-05-23, 19:57

krzysne napisał/a:
A to chyba wystarczy wymienić wersję phpbb na najnowszą wersję, tam jest dużo radykalnych zmian. Ja niestety dopiero uczę się zmieniania skórek, to wolę nie radzić w takich kwestiach.

Tylko ze to jest właśnie ostania wersja takie forum potem juz wchodzą całkiem inne .. Tak po za tym juz nie daje sobie rady ze spamem chyba będę musiał forum by przemo zrobić. Będę jutro kombinował. :roll:

massagewarsaw - 2008-05-28, 10:32
Temat postu: masaz warszawa
a moze wprowadzic obowiazek wpisania miasta (a nie panstwa, jak to robia roboty).

najlepiej jesli przy okazji najblizszego mailingu zawiadomic wszystkich uzytkownikow, ze ich konta zostana usuniete np za 7 dni, jesli nie wypelnia profilu. Nawet jesli odbiora maila po 7 dniach beda mogli sie powtornie zarejestrowac, jesli tylko chca byc nadal uzytkownikami.

administrator - 2008-05-28, 21:22
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
a moze wprowadzic obowiazek wpisania miasta (a nie panstwa, jak to robia roboty).

najlepiej jesli przy okazji najblizszego mailingu zawiadomic wszystkich uzytkownikow, ze ich konta zostana usuniete np za 7 dni, jesli nie wypelnia profilu. Nawet jesli odbiora maila po 7 dniach beda mogli sie powtornie zarejestrowac, jesli tylko chca byc nadal uzytkownikami.

Nie trzeba nic robić. W najbliższym czasie jak znajdę odrobinę czasu forum przejdzie na nowsze forum by przemo. Tam są zabezpieczenie przed spamem oraz resztę opcji których brakuje w obecnym forum. Musze jedynie grafikę dopasować do nowego forum. Cierpliwości :wink:

administrator - 2008-06-01, 22:50

Mam nadzieje ze przy nowym forum spam juz nam nie bedzie grozil :wink:
administrator - 2008-06-05, 18:01

Karol napisał/a:
Mam nadzieje ze przy nowym forum spam juz nam nie bedzie grozil :wink:

Pozwolę sam siebie zacytować :razz: Jak narazie spam nam nie grozi wiec forum działa ok :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group