To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - materac masujący Firmy Casada model Medimat Jade.

wicher355 - 2012-07-12, 21:52
Temat postu: materac masujący Firmy Casada model Medimat Jade.
Mam do sprzedania profesjonalny, oryginalny materac masujący Firmy Casada model Medimat Jade. Nefrytowy materac do masażu kręgosłupa Casada Medimat Jade został wyposażony w głowice masujące z prawdziwego jadeitu.
O szczegółach technicznych oraz zaletach i właściwości produktu najlepiej przeczytać na stronie producenta. Materac zapakowany w oryginalny karton, dodatkowo w zestawie torba na materac do przenoszenia. Bardzo profesjonalny leczniczy, relaksacyjny sprzęt w mega okazyjnej cenie (jestem zmuszony go sprzedać). Materac jest nowy, gwarancja producenta 5 lat, mój zakupiony był w sierpniu 2011, czyli gwarancja jest jeszcze na ponad 4 lata. Materac uruchamiany był zaledwie trzy razy - testowo. Jest w perfekcyjnym stanie. Polecam. Transport do uzgodnienia 510-925-985
Dla użytkowników forum e-Masaż wysoki rabat!!!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group