To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Kraków - gdzie na masaż

wawelka - 2012-07-11, 08:39
Temat postu: Kraków - gdzie na masaż
Witam wszystkich forumowiczów.

Spodziewałam się obszerniejszego tematu w dziale "gabinety masażu opinie", takowego nie znalazłam, dlatego sama to zakładam. Większość z Was tutaj to osoby dobrze znające się w temacie, dlatego liczę na rzetelne podpowiedzi.

Na co powinniśmy zwracać uwagę wybierając się na masaż? Ceną? Długością sesji? Wystrojem salonu?

Wszystkich z Krakowa i okolic pytam również o to, gdzie na moim miejscu poszlibyście na masaż (jestem zdrowa, po prostu potrzebuje takiej opieki:)?

administrator - 2012-07-11, 14:28

Trochę odpowiedzi na twoje pierwsze pytanie jest na forum wystarczy poszukać. Jest szukajka u góry. Jak nie dasz rady wtedy pomożemy.

Jeśli chodzi o gabinet masażu w Krakowie to nie pomogę poczekaj na forumowiczów może podpowiedzą.

Arek1 - 2012-07-19, 06:15

Kłopot polega na tym,że na forum udzielają się głównie masażyści, masażystki , a nie klienci.
Klienci głosują nogami.
Ponieważ w Krakowie bywam rzadko, to dla mnie sprawa jest prosta.Idę do Iwony z Body-My-Home.Fajna lokalizacja, przyjemny gabinet, kilka masażystek.Ja idę tylko do Iwony, która jest zdaje się właścicielką gabinetu.
Jej autorski masaż relaksacyjny jest niesamowity, jedyny w swoim rodzaju.
link

Anonymous - 2012-12-30, 14:47
Temat postu: kurs masaz tajski
Proponuję Day SPA Grodzka9 zaraz przy rynku. Masaży mają całą gamę, ceny przystępne, świetna obsługa. Chodzę tam często i sobie chwalę.

[massagewarsaw - to jest kryptoreklama, wiola9 tam pracuje, a nie jest klientka]

adamm - 2012-12-30, 15:26

Sakura Dance & Beauty
ul. Mogilska 69
Zapraszam :)

massagewarsaw - 2012-12-30, 21:13
Temat postu: kurs masaz tajski
adamm napisał/a:
Sakura Dance & Beauty
ul. Mogilska 69
Zapraszam :)


to ten przybytek z masazem energetyzujaco-dotleniajacym, o ktorym pisales w innym watku?

adamm - 2012-12-31, 00:54

broń boże
Anonymous - 2013-03-27, 13:53

Ja polecam Instytut Piękna & Spa Dermique na Ludwinowskiej. Byłam tam na kilku rodzajach masaży, m.in. na indyjskim masażu głowy, na hawajskim loni-loni (czy jakoś tak), masaż gorącym miodem i gorącą świecą. Najfajniejsze efekty miałam po masażu głowy, ale też szłam tam z ogromnym bólem i przeciążeniem umysłu, więc siłą rzeczy pomogło:) A najprzyjemniejszy był masaż świecą - wcale nie taki gorący, bo lekko ponad temperaturę ciała, takie przyjemne ciepełko, a skóra potem supernawilżona. Polecam bardzo masaż i instytut.
milosz762 - 2013-06-23, 20:16

Zapraszam do mnie :wink: jestem masażysta Dyplomowanym specjalizuję się w masażu leczniczym Sportowym relaksacyjnym , bańką chińską

dojedżam do Klienta na terenie Krakowa

zapraszam pod nr 501 -263-299

ania02013 - 2013-07-22, 09:46

Ja polecam w Krk salon masażu Jurimo :) fajne ceny i niesamowity relaks
fizjo - 2013-07-23, 18:05

ania02013 napisał/a:
Ja polecam w Krk salon masażu Jurimo :) fajne ceny i niesamowity relaks

Jakie ceny?

ania02013 - 2013-08-28, 11:12

Na stronie masz cały cennik :) Wygoogluj sobie Jurmio Krk

Ja jako stała klientka już dorobiłam się rabatu !

Anonymous - 2013-10-28, 20:28

W Krakowie mogę polecić masaż tajski w The Bangkok pod arkadami, ul.Krakowska 3
justyna

Anonymous - 2013-10-30, 16:20
Temat postu: Najlepszy masaż balijski
W Krakowie najlepszy masaż balijski jest w ArtClinique na krakowskiej 39.
Polecam jeśli tylko chcecie znaleźć się w niebie!

Anonymous - 2013-11-01, 22:43

A ja polecam salon Black Pearl przy ul Szlak, bylam tam kilka razy na masażu i na pewno jeszcze się wybiore :) :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group