To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Potrzebuje materiału na jeden wybrany temat

poli - 2008-04-28, 13:29
Temat postu: Potrzebuje materiału na jeden wybrany temat
witam!jestem tu nowy,wciaz sie ucze i potrzebowalbym kilku rzeczy na prace zaliczeniowe do szkoly,bo niedlugo(jak pomozecie)to dostane dyplom masazysty:) odezwe sie jeszcze...
poli - 2008-04-28, 14:03
Temat postu: nowy prosi o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
witam ponownie!potrzebuje materialu na jeden wybrany temat:


1.Zasady obchodzenia sie z pacjentem(upośledzonym,w podeszłym wieku,w
domu,uzależnionym,przenoszenie pacjenta)

2.Ogólne zasady wykonywania zabiegu(pierwszy kontakt z
pacjentem,zaplanowanie zabiegów,zakończenie zabiegów)
nie oczekuje zeby ktos zrobil wszystko za mnie,ale podal gdzie moge poszukac cos ciekawego na ten temat

massagewarsaw - 2008-04-28, 14:21
Temat postu: masaz warszawa
to moze, zamiast prosic o rozpisywanie sie na 5 tematow, wybierz ten, ktory masz zamiar pisac i napisz, co juz masz np konspekt czy streszczenie. Mozna wtedy podyskutowac co dodac a co ujac.

pewnie najbardziej praktyczne i najblizej zwiazane z zawodem sa 5 i 4 - i pewnie na nie znajdziesz najwiecej info nawet z materialu przerobionego juz w szkole

administrator - 2008-04-28, 20:12

Zmieniłem trochę temat posta po to żeby było wiadomo o co chodzi :)
poli - 2008-04-29, 17:57

witam!jestem tak zdesperowany ze sam niewiem i mi obojetne ktory temat wybiore,bylebym cos napisal,bo mam spore zaleglosci w szkole,a musze to zrobic!!!!!!!!!!!!!
massagewarsaw - 2008-04-29, 18:04
Temat postu: masaz warszawa
a to moze zastanow sie nad przelozeniem dyplomu na nastepny rok
administrator - 2008-04-29, 21:21
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
a to moze zastanow sie nad przelozeniem dyplomu na nastepny rok

hehe aż tak go nie zniechęcaj. Kolego mało masz materiałów w google.pl wystarczy poszukać. No chyba nie będziemy tego robić za ciebie :P Może jeszcze w przyszłości mamy masować. My ci możemy tylko doradzić i ewentualnie pomoc :wink:

massagewarsaw - 2009-04-20, 18:34
Temat postu: masaz warszawa
z materialami z netu czy z ksiazek to krotka pilka, bo nauczyciel je wszystkie zna i w kilka sekund moze odkryc (sa nawet programy komputerowe dla nauczycieli do tego przystosowane), ze praca nie jest samodzielna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group