To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Projekt - co gdzie wpisać, pytania

deskjet3745 - 2012-06-19, 19:28
Temat postu: Projekt - co gdzie wpisać, pytania
Witam mam pewne nieścisłości.
Polecenia czasami są lekko nie ścisłe i trzeba się wykazac aby nie stracic punktow wpisujac w zlym punkcie dane zagadnienie.
gdzie byscie wsadzili opis metod i technik ( sprezyscie odksztalce itd). czy polaczylibyscie to razem z metodyka tylko najpierw napisai metoda klasyk,techniki takie i takie, sprezyscie odksztalcac bede to i to a potem zasady i metodyka(przygotowawcza,wlasciwa,koncowa faza?)
w czerwcowym wszystko dalibyscie do pkt 8, a w stycziowym do 5c?
czy tak skonstruowana karta zabiegowa jezeli nie podali jest ok ?
techniki - jaki cel- co byscie poprawili/dodali

rozluźniające:głaskanie,rozcieranie podłużne, ugniatanie podłużne, uciski jednoczesne, wibracja poprzeczna, roztrząsanie
Pobudzające:glaskanie, rozcieranie poprzeczne,ugniatanie poporzeczne,ugniatanie esowate,ugniatanie ze skręceniem, energiczne mieszenie,uciski naprzemienne,oklepywanie,wibracja podluzna
czerwcowy11[img]




stycz2012




KARTA


Katarzyna72 - 2012-06-19, 21:12

tak dobrze myslisz
a karty samemu sie nie tworzy

mimica - 2012-06-20, 15:48

gdzieś mi się obiło-w książce albo w notatkach ze szkoły-że rozcieranie podłużne jest pobudzające,a poprzeczne powoli wykonane rozluźniające-ale mogę się myłić


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group