To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?

Dziołcha - 2012-06-25, 10:47

Witam:) Dawno mnie nie było...nerwy już puściły, czekam teraz grzecznie na 31 sierpnia na wyniki...cichutka nadzieje sie tli, napisałam co napisałam, zapomniałam sporo oczywistych spraw...przed egzaminem myślałam, że te 4 godziny to dużo- guzik prawda...pisze się ten elaborat przepisując wywiad, zlecenie a potem brak czasu na metodykę i ostatni punkt. No chyba, że wszystkim starczyło a tylko ja taka glamajza jestem :oops:

Do dyskusji: sporo rzeczy nas nie nauczono, sporo sami musieliśmy doszukać teraz to już nieistotne ale akurat o masażu suchym była mowa chociaż w książkach ciężko znaleźć to nazewnictwo.

Bądźmy dobrej myśli i czekajmy na wyniki, już nic nie zmienimy, niestety. Pozdrawiam wszystkich utrapionych jak ja:)

domi919 - 2012-06-25, 10:57

No jakoś będzie, ale 31 sierpnia to późno hehe:D szkoda, ze w necie nie ma nawet dzien wczesniej, zebym wiedzial czy mam po co do szkoły jechać :D a w innym temacie kto idzie teraz np na studia fizjo?:D
JustynaZuzanna - 2012-06-25, 11:14

jakbym miała pewne że w październkiu otworzą szpital i będę pracować, to bym składa, a tak to wole się wstrzymać rok, bo ja już stara jestem - trzeba pracować by iść na studia.
Ja z kosmetyki wyniki miałam kilka dni wcześniej - i jak przyszły to dzwonili że już sa i mówili czy się zdało czy nie

domi919 - 2012-06-25, 11:21

Mi też zależy przede wszystkim najpierw na pracy, a potem studia zaocznie prędzej.
JustynaZuzanna - 2012-06-25, 11:26

ja to raczej wyboru nie będę mieć i będę musiała zrobić mgr jak otworzą szpital.
Tylko się zastanawiam czy iść tak jak każdy mi mówi zrobić mgr (2lata) z fizjo czy iść tak jak ja myśle (co by luk w wiedzy nie mieć) od początku na lic.

domi919 - 2012-06-25, 11:30

Hm, ja jeszcze nie wiem. Rekrutacja chyba potrwa jeszcze trochę na ten rok co będzie.
JustynaZuzanna - 2012-06-25, 11:35

ja ostatnio na studia składałam papiery w 2006 roku :) czyli 100 lat temu :D więc nie pamiętam już jak to było z rekrutacją.
Teraz nawet się zbytnio nie dowiadywałam

Kajkamajka - 2012-06-25, 12:14

a co myslicie o kursie (podstawowy 3 lata) z terapii manualnej? czytałam ze trzeba miec dyplom fizjoterapeuty aby móc zapisac się na kurs
domi919 - 2012-06-25, 12:26

Nie wiem, ja myślę o fizjo lic.
massagewarsaw - 2012-06-25, 15:30
Temat postu: kurs masaz tajski
wypowiedz porzadkowa.

jak bedziemy tu gadac o wszystkim, wlacznie z planami na przyszlosc, to bedzie to najdluzszy watek w historii tego forum (po ogloszeniach o prace).

proponuje flancowac dyskusje w stosowne watki

JustynaZuzanna - 2012-06-25, 15:36

Przeeeepraaaszamyyyyyy :mrgreen:
mimica - 2012-06-25, 18:55

massagewarsaw
dziękuje za info,nie ma to jak z pierwszej ręki,
zaś pisząc o zwykłej-miałem na myśli kupowane w drogeriach np Ziaja do masażu,
z dozownikiem,też niebrudząca.Zachęciłeś mnie opisem oliwy,będę musiał wypróbować.

sylwus555-91 - 2012-06-25, 22:18

i kij masaz suchy to masaz z oliwka a ja napisalam uzgadniam z pacjentem dobor wlasniwego srodka poslizgowego w w nawiase ze nie uzywamy srodka masakra.. teraz to sie wynikow boje;/
Kajkamajka - 2012-06-26, 11:56

mimica napisał/a:
massagewarsaw
dziękuje za info,nie ma to jak z pierwszej ręki,
zaś pisząc o zwykłej-miałem na myśli kupowane w drogeriach np Ziaja do masażu,
z dozownikiem,też niebrudząca.Zachęciłeś mnie opisem oliwy,będę musiał wypróbować.


a które to są niebrudzące? bo te oliwki z Ziai do masażu ktorych ja uzywam własnie brudzą ( identycznie jak inne oliwki), bo wydaje mi sie ze nie ma takich oliwek, tak samo oliwa tez brudzi bo to wszystko jest tłuste

JustynaZuzanna - 2012-06-26, 12:04

Kajka ja używam z ziai tej pomarańczowej do masażu antycelulitowego i nie mam problemu z zabrudzeniami, nie raz zachlapałam spodniej czy koszulkę i bez problemu się wyprały. Te z niveiki czy bebiko (czy jak je zwał) one zawsze mi zostawiały plamy, dlatego używam z Apisu, Farmony, i Norela, chyba najlepsze te ostatnie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group