To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Ktoś ma już arkusz egzaminu teoretycznego czerwiec 2012 ?

domi919 - 2012-06-21, 13:38

Nie wiem, ale pasuje mi wczesniej wiedziec
mimica - 2012-06-21, 13:46

zatyk napisał/a:
Dobrze w takim razie przyczep koncowy gdzie umiejscowilas? Funkcja na co? na proteze? heh


-łeś:)

rozumiem,że OPIS ANATOMICZNY wg Ciebie,to jest opis kończyny z protezą?

bananowy_kot - 2012-06-21, 13:47

Ja uważam, że fajnie, że jest takie forum jak to i można powymieniać się spostrzeżeniami :mrgreen:
Ale rzeczywiście zachowajmy przy tym więcej kultury, bo każdy z nas ten egzamin bardzo przeżywa, ale to nie powód, żeby być w stosunku do siebie niegrzecznym :grin:

Ciekawe kiedy komisja udostępni nam klucz do praktycznego... Wie ktoś? Ja już nie mogę się doczekać :razz:
Trzymam za Was kciuki :wink:
Jak macie jeszcze jakieś przemyślenia to piszcie....

JustynaZuzanna, myślałam, że do szpitala lub NFZ-u przyjmują tylko z dyplomem..

domi919 a skąd jesteś? Czy to oferta pracy z państwówki??

domi919 - 2012-06-21, 13:49

A co to ma do tego skąd ta oferta :) ?
JustynaZuzanna - 2012-06-21, 13:54

z tego co ja rozmawiałam z moim wykładowcą to nie muszę mieć dyplomu aby iść do kogoś do pracy, muszę mieć skończoną szkołe, to czy mam dyplom czy nie zależy tylko od pracodawcy. Ale możemy pracować w zawodzie jeśli nie obroniliśmy tytułu.
Jeśli nie obroniliśmy tytułu to nie możemy otwierać działalności i wniej pracować jako masażysta na własną rękę.

A rozmowa wynikła stąd iż powiedziałam do wykładowcy że mam załatwioną prace od października, a ten mnie zrypał że jak dostane dyplom do ręki to mam otwierać własny gabinet a nie robić u kogoś, chyba że cudem nie zdam to wtedy mam iść do kogoś.
Chyba ten cud dla niego się stanie - bo mam złe przeczucia że coś schrzaniłam przy projekcie więcej niż tylko zapomniane opracowanie blizny

domi919 - 2012-06-21, 13:58

Ja mogę poczekać do końca sierpnia, bo wątpie żeby się udało coś wcześniej załatwić. Procedury są swiete dla CKE. Muszę mieć dyplom, albo zaświadczenie, że go otrzymam. Taki mam wymóg :D
JustynaZuzanna - 2012-06-21, 14:01

to jak taki dostałeś wymógł to nie przeskoczysz terminu niestety...
Weźcie pod uwagę że same procedury wysłania, przesyłania i odsyłania prac zajmą im w sumie jakieś 3 tygdonie....

domi919 - 2012-06-21, 14:02

No, no. Nastawiony już jestem na to hehe.
bananowy_kot - 2012-06-21, 14:27

domi919 pytałam z ciekawości czystej :grin:
domi919 - 2012-06-21, 14:34

Dobrze kocie :D
Masaz.Joanna - 2012-06-21, 16:32

Cytat:
Ciekawe kiedy komisja udostępni nam klucz do praktycznego...

Nie udostepni, po prostu będziecie wiedziec czy zdaliście czy :)

paulina12 - 2012-06-21, 16:46

a zdejmowaliście proteze przed i po zabiegu?

[ Dodano: 2012-06-21, 16:53 ]
zakładaliśce ją?

emekpl - 2012-06-21, 17:26

Po skonczeniu szkoły mozecie podjac prace jako masazysci( ukonczenie szkoly jest waszym przygotowaniem do pracy w tym zawodzie)a egzamin to uzyskanie tytułu tech . dypl masazu nawet jak sie komus noga podwinie to przez rok moze pracowac bez tytułu .Niektorzy studenci AWF podejmuja prace w szkole po II roku (licencjat przeciez nie maja)
dargaga - 2012-06-21, 17:44

tak Paulina12 zdejmowałem proteze.. tzn pisałem ze pomagam ściągnąc i ubrać.

a mam pytanie, czy taki klucz egzaminu praktycznego jest udostępniany??
pozdrawiam:)

zatyk - 2012-06-21, 18:23

Chyba nie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group