To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoła Pracowników Medycznych i Społecznych Nr 2 Białystok

k1fan - 2012-06-08, 14:39
Temat postu: Szkoła Pracowników Medycznych i Społecznych Nr 2 Białystok
Witam, wybieram sie do Policealnej Szkoly Pracowników Medycznych i Społecznych w Białymstoku Nr 2 na technika masazyste - dziennie. Jesli ktos juz sie tam uczy prosze opowiedziec mi jak tam jest ;) Mam rozmowe kwalifikacyjna przed soba ale po wczesniejszym przeczytaniu watku o niej, nie obawiam sie, poza tym Dyrektor z usmiechem na twarzy jakby to byla tylko formalnosc powiedziala mi, ze na pewno ja zdam, a wiec zostana tylko badania, no ale do rzeczy, interesuje mnie zakres materialu z anatomii i fizjologii w semestrze I oraz II, jesli ktos bedzie tak mily to prosze mi napisac w odpowiedzi :) a moze ktos jeszcze wybiera sie we wrzesniu do tej szkoly ? ;)
sylos121 - 2012-06-17, 19:16

już pisałeś o tym samym temacie na innym portalu społecznościowym i tam uzyskałeś odpowiedź.

(tekst kopiuj wklej) hehehe

zakres materiału jest obszerny. najwiecej jest anatomii wlasnie w I i II semestrze. uklad kostny, mięśniowy itd
dużo trzeba się uczyć.
ale jak zaliczysz pierwszy rok to później będzie już jak z górki :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group