To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Oleje do masażu polskiego producenta

aroma - 2012-05-17, 16:04
Temat postu: Oleje do masażu polskiego producenta
Hej:)

Nie wiem na ile może to się przydać, ale od bodajże września ruszyła sprzedaż internetowa nowego polskiego producenta i są tam olejki do masażu i nie tylko

jak ktoś ma ochotę wypróbować nowe olejki to zapraszam

co do rabatów, opuszczają 43% marżę tak jak ja mam już bez tej marży, ale to po zarejestrowaniu i przyłączeniu się w pewnym stopniu do firmy, jak ktoś jest zainteresowany to piszcie do mnie na maila online.aroma@gmail.com

Co do produktów to cały czas wchodzą nowe więc jakby ktoś lubił próbować nowych wapachów to chyba warto :)

Do tego jakieś świece itp do klimatu :)

Nie ukrywam, że w tej firmie jestem dystrybutorem wiec jakby były jeszcze jakieś pytania to piszcie :)

Dodatkowo jakbyscie mieli znajomych ktorzy chetnie by wyprobowali to przy okazji mozecie zarobic co nieco ale to wszystko na maila jakby ktos byl zainteresowany :)

massagewarsaw - 2012-05-17, 22:41
Temat postu: kurs masaz tajski
link usuniety.

przypuszczam, ze sprzedaz MLM nie jest mile widziana na forach, w tym na forach dla masazystow.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group