To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Masażu Opinie - Gabinet Masażu - Biostern

bibson - 2012-05-07, 11:04
Temat postu: Gabinet Masażu - Biostern
Witam,

Kolezanka chce wybrać się na masaż do gabinetu Biostern w Krakowie, na masaż lomi-lomi. Sam nie jestem w stanie jej doradzić gdyż jestem jeszcze raczkującym w dziedzinie masażu, a na dodatek nie korzystałem z usług tego gabinetu. Jeśli mieliscie przyjemność bądź nieprzyjemność korzystać z usług tej Pani proszę o opinię.

Link do strony - biostern.pl

Adres:
Gabinet Kraków:
Kraków ul. Rusznikarska 14
tel: 784 198 901
mail: dorota.odrz@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie,

Michał

massagewarsaw - 2012-05-07, 13:50
Temat postu: kurs masaz tajski
nie bardzo rozumie, dlaczego twoja kolezanka pyta sie ciebie o opinie o gabinecie masazu, o ktorym nie masz zielonego pojecia (jak zreszta o samym masazu)?

i dlaczego pyta o ten gabinet, podczas gdy podobnych w krakowie jest setki?

gabinet wyglada profesjonalnie, wyksztalcenie i doswiadczenie masazystki jest duze.

nie spodziewaj sie odpowiedzi na forum, ale powiedz kolezance, zeby poszla na masaz i sama napisala. Te kilkadziesiat zlotych to nie majatek i ryzyko, w tym przypadku, male.

mocno podejrzewam samoreklame

bibson - 2012-05-07, 15:23

o przestan knuć wszedzie spisek :] Sprawa wyglada nastepujaco; Kolezanka chce wykupic masaz chlopakowi jako prezent dlatego pyta o opinie. Spytala mnie gdyz w tym roku koncze licencjat z fizjoterapii i jestem na połmetku kursu technika masazysty, wiec stwierdzila ze bede sie lepiej orientowal w temacie i cos mi sie obiło moze o uszy nt. tego gabinetu.

Piszac raczkujacy mialem na mysli to ze nie wiem jeszcze jak wyglada sytacja na rynku i gdzie lepiej a gdzie gorzej. Zreszta to dobre słowo bo masaz klasyczny to poczatek a przedemna jeszcze kilka kursów. A to czy zupelnie nie mam pojecia o masazu zostaw do oceny innym, lub sobie gdy mnie poznasz.

Dalczego pyta o ten gabinet ? a dlatego bo nie o inny. Bo jest on zaledwie dwa przystanki od jej mieszkania, może to jest powód ze padło akurat na to miejsce a nie inne.

Widze ze wszystko wyglada ok, ale majac do dyspozycji forum - nie zaszkodziło mi spytać, może ktoś z uzytkowników akurat był i korzystał z uslug.

Sledze to forum juz jakas chwile, i pomimo tego ze wydaje mi sie ze masz calkiem duza wiedze nt. masazu to masz tez troche wybujałe ego, pamietaj ze jak ktos tutaj trafia to nie zawsze chce dyskutowac a czasami poprostu spytac i sie czegos nauczyc bo do jasnej cholery do tego tez słuzy to forum prawda? [to taka mala dygresja co do ktorejs z twoich wypowiedzi na ktora sie natknałem przegladajac archiwalne tematy]

Nie odbierz tego jako ataku, bo nie mam ani checi ani czasu na rozwodzenie sie na ten temat, a pozatym temat zamiast byc czysty i klarowny stanie sie smietnikiem :]

Pozdrawiam

massagewarsaw - 2012-05-07, 15:46
Temat postu: kurs masaz tajski
"raczkujacy" zinterpretowalem jako "zielony", sa to synonimy. Nic nie pisales o licencjacie, technikum, kursach i nie wypowiadales sie wczesniej.

nie knuje spisku, po prostu duza samoreklamy na forum, czesto w pytaniach podobnych do twoich. Zreszta sam miales watliwosci o naturze tych pytan i napisales w shoutboxie. Uczciwie pytajacy bardzo rzadko wstawi link do strony, w dodatku w swojej pierwszej wypowiedzi na forum.

twoja historia sie nie klei, wczesniej miala to byc kolezanka na masaz, teraz jej chlopak. Dlaczego sam nie zaoferujesz im zabiegu, w ramach praktyki?

pewnie, ze forum od dyskusji, ale nie spodziewaj sie odpowiedzi na temat poszczegolnego, w dodatku nowootwartego gabinetu, jesli sami jestescie (ty i kolezanka) pod nosem tego gabinetu. W ostatecznosci, to mozesz zadzwonic i po rozmowie ocenic profesjonalnosc.

dziekuje za wybujale ego, ale nie wiem, to ktorej mojej wypowiedzi sie odnosisz, wiec nie moge sie bronic. Takie ogolne stwierdzenie, opierajace sie na jednej wypowiedzi i bez podania linku do cytatu, jest niezbyt uczciwe w dyskusji

administrator - 2012-05-07, 16:50

Pozwoliłem sobie dodać odpowiedni dział do opinie na temat gabinetów masażu w Polsce.
niezapominajka1 - 2012-06-06, 14:05
Temat postu: kurs masaz tajski
masaż to rzeczywiście niezwykła sprawa, można się zrelaksować, rozluźnić
mięśnie i nabrać troszkę endorfinek, wiem co pisze, bo chłopak zabrał
mnie w zeszły weekend do SPA w Hotelu B,
tam gdzie są też Termy, wybraliśmy masaż symfonię zmysłów, a w tym jeden
spośród długiej listy masaż orientalna harmonia Hamman :) wykonywany na
podgrzanym kamiennym stole, jest to masaż oczyszczający i regenerujący
skórę, a jednocześnie usuwający toksyny, coś niesamowitego, naprawdę
świetny, trzeba to przeżyć – kosmos!

[massagewarsaw - samoreklama, nazwa spa usunieta, uzytkownik zakaz pisania za 2x wstawienie]

Anonymous - 2013-09-12, 17:41

Uważam, że to bardzo dobry i fachowy gabinet. Z całą pewnością godny polecenia:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group