To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Pytania odnośnie metodyki

axis1 - 2012-04-12, 19:39
Temat postu: Pytania odnośnie metodyki
Niebawem mam egzamin zawodowy (czerwiec 2012). Jestem jako tako przygotowany. Boje się jedynie mocniej metodyki. Opracowałem sobie wszystkie najważniejsze zagadnienia chorobowe i masaż w stosunku do nich lecz jest tego dużo. Czy ktoś z Państwa nie posiada jakiś takich skrótowych zestawień metodyki w róznych przypadkach klinicznych. Odwdzięczyłbym się. Po prostu chodzi mi np skrótowe takie przypadki, że przy plecach wypukłych pierw rozluźniamy klatkę piersiową a potem wzmacniamy grzbiet. Byłbym wdzieczny za wszelką pomoc bo boje sie ze palne jakiegoś durnego metodycznego babola na egzaminie:)

Pozdrawiam serdecznie

adamm - 2012-04-14, 09:15

poszukaj w internecie kluczy od starszych egzaminów, są także rozwiązania z wytlumaczeniem, sam z takich korzystam i ucze cię mniej więcej schematu ;-)
Nie pamiętam z jakich to stron ale znajdziesz :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group