To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Egzamin technik masażysta styczeń 2012

Dziołcha - 2012-03-28, 20:50

Witam :smile: Dawno mnie nie było ale staram się trochę uczyć :roll:

Przeglądałam ten projekt, no niby trudny nie jest ale może byśmy go sobie razem rozwiązali?

[ Dodano: 2012-03-28, 21:07 ]
Acha jeszcze jedno zauważyliście, że przeważnie były ćwiczenia do wykonania w domu a tym razem dali bierne po wykonanym masażu?

massagewarsaw - 2012-03-28, 21:07
Temat postu: kurs masaz tajski
to dawaj swoje odpowiedzi
Dziołcha - 2012-03-28, 21:09

Nie ma problemu ale już nie dziś bo padam na twarz lekko, no i wszystkiego nie mam, chodziło mi tez o dyskusje na temat samego toku w tym przypadku, bo reszta jest do spisania z wywiadu i skierowania. no i jeszcze te ćwiczenia...

[ Dodano: 2012-03-30, 21:02 ]
Projekt zrobiony :roll: No nie wiem czy on nie jest trudny? Szanowna komisja idzie w dość obszerne jednostki chorobowe...Jak mam tera to wkleić jak mam w PDF????

[ Dodano: 2012-03-30, 21:13 ]
Jak tylko uda mi się wkleić to od razu wielkie przepraszam za mój okropny charakter pisma i pewnie złą jakość :cry:

[ Dodano: 2012-03-30, 21:27 ]
:wink:

massagewarsaw - 2012-03-31, 10:30
Temat postu: kurs masaz tajski
wstaw w zalaczniku.

a jesli problem, to wysylaj na @ do karola

administrator - 2012-03-31, 12:17
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
wstaw w zalaczniku.

a jesli problem, to wysylaj na @ do karola

W każdym poście który piszesz na dole masz opcje załącz plik jeśli ci się nie uda podeślij na e-miala: forum@e-masaz.pl

Dziołcha - 2012-03-31, 15:14

No to wysłałam:)
administrator - 2012-03-31, 17:40

Link z projektem: http://e-masaz.pl/downloa...tyczen_2012.pdf
massagewarsaw - 2012-03-31, 17:47
Temat postu: kurs masaz tajski
ladowanie zabiera ponad 2 minuty, trzeba byc cierpliwym.

ps trzeba bylo pisac w wordzie, bo rzeczywiscie ciezko sie czyta (wspolczuje egzaminatorom ciezkiej pracy rozszyfrowywania)

Dziołcha - 2012-03-31, 18:30

Dziękuje:) ale nie zawsze mam czas na to, żeby projekty robić w domu przy kompie, wykorzystuje każda chwilę( np. praca w nocy, gdzie nie mam komputera). Nie żebym była złośliwa ale raczej nie współczuje, no może odczuwam odrobinę empatii :wink:
Za taka obszerną jednostkę chorobową to ciężko współodczuwać .
W czerwcu na egzaminie postaram pisać się czytelniej :twisted:

[ Dodano: 2012-03-31, 18:37 ]
Tak teraz myślę, że mało dokładnie opisałam sam tok masażu, za mało nazewnictwa...ale ten tok jest taki obszerny bo i barki, grzbiet i stawy biodrowe....

adrick - 2012-03-31, 21:58

Zdaje się, że w zadaniu do masażu były tylko mięśnie grzbietu,
odcinek piersiowy i lędźwiowo krzyżowy kręgosłupa, natomiast stawy barkowe i biodrowe tylko do ćwiczeń biernych.

Katarzyna72 - 2012-04-02, 20:55

Witam wszystkich :) mam pytanie czy ktos sie orientuje ile kartek jest dostępnych na egzaminie bo ja strasznie szeroko pisze i boję sie że mi braknie miejsca ?
Druga sprawa wlasnie skonczylam pisac projekt ze stycznia i na skierowaniu jest tylko masaz mięśni grzbietu ,odcinek piersiowy, lędzwiowo-krzyżowy ,wiec po co biodra? tam tylko mają byc ćwiczenia bierne?

massagewarsaw - 2012-04-02, 22:42
Temat postu: kurs masaz tajski
6 stron
Dziołcha - 2012-04-03, 11:25

Rzeczywiście chyba źle zrozumiałam, zasugerowałam się okolicami ciała przeznaczonymi do masażu i tam jest napisane o stawach biodrowych i barkowych. Nie zwróciłam uwagi, że one tyczą się ćwiczeń biernych, co sugeruje się na początku zadania egzaminacyjnego. Przynajmniej zrobiłam sobie powtórkę:)
adamm - 2012-04-03, 14:09

No Witam :P
a możecie wrzucić część teoretyczną, z chęcią bym rozwiązał.
A jutro próbny praktyczny !!!! :) delikatny stresik ciekawe czy dadzą projekt zimowy, ;-)

[ Dodano: 2012-04-03, 14:16 ]
Prosiłbym o wypowiedź bardziej doświadczonych, już po zdanym egzaminie.
Projekt Kaski jest napisany poprawnie, wystarczająco na 75% na co moge zwrócić uwagę, co dopisać
Wielkie dzięki ;-)

a co powiecie aby w okolicy masowanej pisać przyczepy początkowe i końcowe mięsni objetych masażem ? Czy bedzie to niepotrzebne

Katarzyna72 - 2012-04-03, 20:33

co do przyczepów poczatkowych i koncowych to dzisiaj w szkole dowiedzialam sie od kogos kto siedzi w komisji ze są mile widziane

[ Dodano: 2012-04-03, 20:42 ]
Co do ilosci stron na egzaminie to chyba troche malo ? w styczniu dostali 10 stron czyli 5 kartek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group