To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Niedosłuch

pumka3 - 2012-02-04, 19:58
Temat postu: Niedosłuch
Czy można ,choć częsciowo poprawić jakość słuchu masując odpowiednie punkty?Za kazdą informację bedę wdzięczna.
sylos121 - 2012-02-05, 07:36

ja coś słyszałam o świecowaniu uszu. ale tylko przewiło mi się raz czy dwa. nie wiem nawet jak ten zabieg wygląda i czy pomaga w niedosłuchu.
karolina770 - 2012-02-05, 12:56

ja wykonuje swiecowanie uszu super zabieg na zatkane uszy, szumy i dzwonienia w uszach , zatoki , katar, a takze na niedosluch jezeli oczywiscie nie jest to dlugotrwala gluchota. Jednak kazdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Zrobilam swiecowanie uszu panu ktory ma 93 lata zabieg wykonujemy 3 razy co drugii dzien i zawsze na jedno i drugie ucho aby wyrownac cisnienie w obu uszach. Dokladna metodyke znajdziesz w internecie. Pan 93 letni po zabiego byl zadowolony w prawdzie calkowicie sluchu nie odsyskal bo to jednak wiek ale stwierdzil ze dzwiek szybciej do niego dobiega i slyszy lepiej niz przed zabiegiem. Swieca spala sie do pewnego momentu a po wyjeciu jej z ucha odwijasz blaszke i patrzysz co danej osobie wyszlo z ucha, napewno bedziesz w szoku. Temu panu wyszedl ogromny brazowy korek i dlatego czul ulge po zabiegu ( ale zawsze pamietaj ze starsza osoba po takm zabiegu nie odzyska sluchu jedynie poprawi sie on). i przeczytaj przeciwskazania zanim zrobisz zabieg. Pozdrawiam
sylos121 - 2012-02-08, 19:03

ja znalazłam taką stronkę :)

http://swiecowanie-uszu-hopi.blogspot.com/

karolina770 - 2012-02-08, 21:28

i na tej stronie jest opisana dokladna metodyka, a zabieg w stu procentach moge polecic;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group