To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia informacje ogólne - Badanie w ramach pracy mgr z psychologi sportu

BartekW-wa - 2012-01-25, 18:25
Temat postu: Badanie w ramach pracy mgr z psychologi sportu
Szanowni Państwo,

Poszukuje do mojego badania w ramach pracy mgr (z psychologii sportu) kontuzjowanych sportowców, zarówno profesjonalnych, jak i amatorów. Pisząc kontuzjowany, mam na myśli osoby, które obecnie mają kontuzję i albo odbywają, albo nie rehabilitacje lub osoby które kontuzje odniosły jakiś czas temu, ale ta kontuzja ciągle albo uniemożliwia im albo utrudnia uprawianie sportu.
Badanie trwa max 30 minut i polega na napisaniu krótkiego opowiadania oraz wypełnieniu 4 KRÓTKICH testów. Następnie po 6 tygodniach od daty badania, wysyłam raz jeszcze, ale już elektronicznie, ponownie jeden z tych czterech testów.

W razie ew. zainteresowania pomocą dla mnie z Państwa strony, bardzo proszę o kontakt (dane podaje poniżej). Oczywiście ja dostosowują się w 100% co do czasu, miejsca i terminu badania.

Dziękuję bardzo.
Bartek Mitka
e mail: bartek@mitka-tc.pl
tel.: 605 093 143
lub kontakt poprzez forum



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group