To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Gabinety Spa Opinie - Klub Łaźnia. Puławska 119, Warszawa

justy-na34 - 2011-12-23, 14:21
Temat postu: Klub Łaźnia. Puławska 119, Warszawa
Chociaż nazwa może być trochę myląca, warto odwiedzić to miejsce dla jego bardzo szerokiej oferty. Ja korzystałam z saun, łaźni, groty inhalacyjnej, ale możliwości jest wiele, także masaże, zabiegi pielęgnacyjne (wypróbowałam tych na dłonie - był to mój pierwszy taki zabieg, więc ciężko mi porównać, ale wiem na pewno, że nigdy nie miałam tak miękkich dłoni:)) i masaże.
Dodatkowy atut to przyjemna, intymna atmosfera i sala relaksacyjna, w której można wypić herbatę czy sok i na spokojnie wyciszyć ciało przez wyjściem z powrotem na tłoczną ulicę.

POLECAM.
A może ktoś z Was tam był? Jak pisałam, to było moje pierwsze doświadczenie z takim miejscem. Możecie je porównać do innych? Czy tyle przestrzeni i zabiegów do wyboru to standard? Jestem bardzo ciekawa!

massagewarsaw - 2011-12-26, 16:37
Temat postu: kurs masaz tajski
justyna, tego samego dnia, co tutaj, zarejestrowalas sie na innych forach, reklamujac laznie.

wpisalas tam nawet, ze do konca roku na kolejne masaze jest 30% znizki.

samoreklama nie poplaca, jesli zostanie odkryta. Ma wtedy odwrotny skutek - odstrecza od uslugi

Anonymous - 2012-04-07, 19:05

Fajne miejsce, można super wypocząć. Tu na miejscu nie wyjeżdźając z W-wy. Czysto, generalnie obsługa ok. Skorzystaliśmy z romantycznego masażu dla dwojga. Polecam.
Napewno jeszcze się tu wybierzemy.

administrator - 2012-04-08, 11:11

Mówisz ze fajne i na tym się skończy. Wypadało by się przywitać na forum z innymi użytkownikami. kto ci ma zaufać ze to miejsce jest ok jak tylko jeden post napisałeś?
massagewarsaw - 2012-04-08, 11:23
Temat postu: kurs masaz tajski
tak samo, jak justyna, piotr ma troche wolnego czasu w czasie swiat i robi reklame dla firmy.
A moze piotr to justyna, albo odwrotnie?

administrator - 2012-04-08, 11:27
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
tak samo, jak justyna, piotr ma troche wolnego czasu w czasie swiat i robi reklame dla firmy.
A moze piotr to justyna, albo odwrotnie?

Pewnie tak jest haha reklama spalona :D

Arek1 - 2012-07-02, 16:20

Widzę ,że tępicie reklamę.A ja myślę,że w ten sposób odstraszacie też tych , którzy chcą napisać szczerą opinię.
Ja w Łaźni byłem trzy razy.Zawsze byłem bardzo zadowolony z masażu.Masażystka Ola jest rewelacyjna.Masaż relaksacyjny,na bardzo wysokim poziomie.W tym masaż głowy, co bardzo lubię...
Niestety pomimo mojej dobrej opinii nie chodzę tam więcej.Pierwszy powód to cena.Drugi regulamin - brak możliwości posiadania przy sobie jakichkolwiek przedmiotów.
Zdarzyło mi się kiedyś stracić telefon w fitness clubie (nie w Łaźni...) więc jestem ostrożny.Nie ufam zamkom w szafkach :(
A cena to masakra.Płaciłem 192 zł za 90 minutowy masaż plus wypożyczenie ręcznika.Na rynku jest zatrzęsienie ofert z masażem wysokiej jakości.Pomimo tego ,że w Łaźni jest fajnie - niestety omijam to miejsce.

massagewarsaw - 2012-07-03, 10:59
Temat postu: kurs masaz tajski
reklamowac sie mozna, ale w odpowiednim podforum. Tu sa opinie o gabinetach. Samoreklama/kryptoreklama wprowadza w blad czytelnikow, jest nieuczciwa forma reklamy i jako taka nie jest nigdzie tolerowana.

w lazni masazystow jest kilkunastu i jest duza rotacja.

komorke i wartosciowe przedmioty mozna probowac deponowac w recepcji, podajac stosowny powod.

cena wygorowana, oplata za recznik, to przesada, ale wiedza, co robia. Klient glosuje nogami.

sam wole kameralne gabinety, bez zbytecznych, rygorystycznych regul.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group