To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia informacje ogólne - Gimnastyka korekcyjna z małymi dziećmi

edner - 2011-12-04, 22:12
Temat postu: Gimnastyka korekcyjna z małymi dziećmi
Witam

mam możliwość prowadzenia gim. korekcyjnej z małymi dziećmi tylko ze nie mam ukończonej szkoły a dokładnie to czekam na obronę (licencjat fizjoterapii) chciałbym się dowiedzieć czy mogę już teraz prowadzić takowe zajęcia??

drugie pytanie dotyczy już konkretnie gimnastyki czy sa jakieś kursy na ten temat? powiem szczerze ze może i poprowadził bym takie zajęcia ale moja wiedza wydaje mi sie ze nie jest za obfita na ten temat. Dlatego chciałbym sie przygotować to tego jak najlepiej.

administrator - 2011-12-05, 18:13
Temat postu: Re: Gimnastyka korekcyjna
edner napisał/a:
Witam

mam możliwość prowadzenia gim. korekcyjnej z małymi dziećmi tylko ze nie mam ukończonej szkoły a dokładnie to czekam na obronę (licencjat fizjoterapii) chciałbym się dowiedzieć czy mogę już teraz prowadzić takowe zajęcia??

Powinnaś mieć ukończone ale jak pracodawca się zgadza na taki układ to już decyzja należy do ciebie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group