To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprzęt oraz akcesoria do masażu - Ubiór do masażu

SteMar - 2011-11-27, 21:47
Temat postu: Ubiór do masażu
Witam Może ktoś z obecnych forumowiczów zna adresy stron sklepów zajmujących się sprzedażą odzieży m. in. dla masażystów. Znalazłem trochę adresów w sieci, niestety nie ma tam nic ciekawego. Głównie interesują mnie stroje w orientalnym stylu i eleganckie. Takie, które nie odstraszą klienta. Obecnie używam czarnych lnianych spodni (do kung fu i tai chi) oraz czarnej koszulki z nadrukiem logo.
massagewarsaw - 2011-11-27, 22:19
Temat postu: kurs masaz tajski
nie wiem, czy byles juz na mojej stronie.

sprzedaje stroje do masazy orientalnych, dla mezczyzn glownie spodnie (podobne do tych, ktore juz masz), dla kobiet unikalne w polsce kroje spodni, ktore wygladaja jak spodnica, wraz z bluzkami do kompletu.

jesli chcesz cos bardzo oryginalnego, to mozesz rzucic okiem na naszej stronie na te spodnio-spodnice, czasami biora je rowniez mezczyzni, bo po prostu bardzo elegancko wygladaja, sa z dobrego, ozdobnego materialu.

miewamy tez tuniki, z lekkiego, przewiewnego materialu, na lato. Sa glownie dla kobiet, ale nie blyszczace sie, bez cekinow, biora rowniez mezczyzni. Wlasnie sie skonczyly, kolejne moge miec w styczniu.

moge tez sprowadzic wkrotce uniwersalne (dla kobiet i mezczyzn) bluzki, free style (duzy, obwisly rozmiar), ktore rowniez wlasnie sie skonczyly. Sa z grubej bawelny, wyszywane pod szyja i na rekawach, bezowe. Sa skromne, spartanskie, kontrastuja ze zlotymi ornamentami spodnio-spodnic. Wzor moge wstawic na stronie, czy tez wyslac mailem, dopiero za kilka tygodni, gdy juz zostanie zakupiona kolejna partia. Te bluzki sprowadzmy na zamowienie, tylko z niewielka "gorka".

administrator - 2011-11-28, 14:10

http://habys.pl/pl/11,607/607/strona2.html
massagewarsaw - 2011-11-28, 14:24
Temat postu: kurs masaz tajski
to wzory bardziej do szpitala, kliniki, gdzie na scianach sa kafelki i jarzeniowki. W spa czy w gabinecie masazu, gdzie robi sie wiele roznych zabiegow masazu, wypada ubrac sie w cos bardziej szykownego i co odpowiada nastrojowi zabiegu i gabinetu. Pewnie o to chodzi stemarowi.

oczywiscie sa rozne gusty, do wyboru jest wiele opcji. Niektorzy po prostu szyja dla siebie cos niepowtarzalnego, z eleganckiego materialu. Nawet dla samego faktu, zeby sie odroznic od dziesiatkow innych masazystow, ubranych bardzo podobnie.

osobiscie jestem zwolennikiem bialej koszuli z kolnierzykiem i czarnych spodni z kantem. Tego wymagano w szkole i tak mi zostalo. Widuje ubranych w dres, co mi sie zle kojarzy ze sportowcem, a nie z masazysta

administrator - 2011-11-28, 16:23

Rozumiem chciałem pomoc jak nie koledze to innym którzy tutaj zerkną za jakiś czas.
Broneczek - 2011-11-29, 12:09

Witajcie,
a jaką garderobe proponujecie dla masażysty dojazdowego?
jeansy + biała koszulka polo? /oczywiscie swiezutkie i pachnące ;)
zastanawialem sie nad białym strojem , ale stwierdzilem ze taki stroj jest zarezerwowany dla pracy w gabinecie i osrodkach, zresztą to chyba nie profesjonalne jakies przebieranki u klienta...

massagewarsaw - 2011-11-29, 14:25
Temat postu: kurs masaz tajski
oczywiscie, ze powinienes isc u klienta do lazienki, zeby przebrac sie (jeans to taki sam kiepski wybor, jak dres) i umyc rece przed zabiegiem. Nie ma w tym nic nieprofesjonalnego, wrecz przeciwnie, swiadczy o tym, ze dbasz o klienta, nie przenoszac na niego brudu z ulicy.

Urzadzasz "przenosny gabinet" u klienta i obowiazuja cie podobne zasady, jak w gabinecie.

adamm - 2011-11-29, 23:43

wielkie dzieki za adresy dzisiaj rano już chciałem pytać właśnie o to samo :)

[ Dodano: 2011-11-30, 12:42 ]
a znacie tańsze wiadomo nie firmowe np ubrania dla masażysty

administrator - 2011-11-30, 13:29

http://www.juventas.pl/po...-masazysty.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group