To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs masażu który wybrać heros czy gowork

Jaro882 - 2011-11-24, 17:31
Temat postu: Kurs masażu który wybrać heros czy gowork
Witam Wszystkich!!
Nie ukrywam że jestem nowy na forum , doświadczenie jakie posiadam to :
Licencjat z Fizjoterapii
960 h praktyk

I mam pytanie chcę się wybrać na kurs masażu , w sieci znalazłem 2 różne ośrodki które prowadzą takei kursy jeden to gowork http://www.gowork.pl/prog...CFYaHDgodYEdCKQ

a drugi Heros http://www.heros.pl/index.php?action=katowice

Dodam że jak nie chcę skończyć tylko jednego kursu lecz chciałbym pogłębić swoją wiedzę i umiejętności kończąc kurs innej techniki masażu.
I tak na początku zdecydowałem się , że zapisze się na kurs do gowork nie oszukujmy się cena za 2 kursy zadowalająca lecz gdy zapoznałem się z ofertą CS HEROS zwątpiłem:( ceny maja nieco wyższe ale mają do zaoferowania większą ilość innych kursów .
Dlatego proszę o pomoc i jak to jest z tym nazewnictwem kursów bo się gubię jedni piszą kurs masażu I i II stopnia inni rozszerzony i dla zaawansowanych
A może polecacie inne CS interesują mnie tylko oferty z województwa śląskiego

administrator - 2011-11-24, 17:40

Nie lepiej 2 letni szkoła masazu zaocznie zrobić. Fakt może trochę długi to czas ale masz pełen pakiet masaży. Jeśli chodzi o kursy to zawsze jest Masaż 1 stopnia a potem 2.
massagewarsaw - 2011-11-24, 17:46
Temat postu: kurs masaz tajski
heros to stara i doswiadczona szkola, gowork dopiero startuje z kursami masazu i moga byc u nich niedociagniecia. Na twoim miejscu wybral bym kursy praktyczne, bez anatomii, fizjologii, teorii masazu etc, bo to juz przerabiales i na wyzszym stopniu, niz to bedzie na kursie.

idac dalej, wybral bym kursy specjalistyczne, a nie klasyczny, bo go juz troche znasz. Jako fizjoterapeucie szkola ci pewnie na nie pozwoli.

Pewnie cos cie szczegolnie interesowalo z fizjo, wiec rozwijaj te zainteresowania. Moze drenaz, moze elementy terapii manualnej. Masz tez juz ogolne rozeznanie, na jakie zabiegi jest zapotrzebowanie klientow.

na slasku jest wiele szkol masazu, ale jesli nie znajdziesz nic w okolicy czy nie pasuja terminy, to warto wybrac sie na jakis wielodniowy kurs poza wojewodztwo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group