To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Yantra mata lub khushi mata.

dziku_SKA - 2011-10-29, 20:55
Temat postu: Yantra mata lub khushi mata.
Ostatnio miałam klienta, który korzysta z yantra maty i twierdzi, że mu bardzo pomaga. Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z tą nazwą. Poszperałam w necie i co nieco znalazłam. Podobna do yantra maty jest też khushi mata.

Ktoś z was korzystał, żeby podzielić się odczuciami? :)

massagewarsaw - 2011-10-29, 21:56
Temat postu: kurs masaz tajski
nie korzystalem, ale to raczej efekt placebo, niz cos wiecej.

zdecydowanie mniej, niz twierdzi sprzedawca tych mat w reklamie:

"Mata KHUSHI ma pozytywne działanie w przypadku następujących objawów:

 Stres
 Bóle mięśni
 Bóle stawów
 Bóle pleców
 Ból w karku
 Ból głowy
 Wypalenie
 Fibromyalgia
 Wysokie ciśnienie krwi
 Depresja
 Problemy ze snem
 Napięcia
 Lumbago
 Rwa kulszowa
 Migrena
 Brak energii
 Bóle mięśni po treningu"

massagewarsaw - 2011-11-21, 10:49
Temat postu: kurs masaz tajski
ze to czysta reklama, a nie dyskusja, to zostawiam ja przez 2 tygodnie, po czym automatycznie zniknie.

nie ustosunkowlas sie do wylbrzymionych zalet tej maty, ktore zostaly wymienione w reklamie. Zapewne wspomniany w pierwszej wypowiedzi klient mial, co najwyzej, jedna z tych kondycji, wiec trudno brac jego wypowiedz za dobra monete w przypadku powazniejszych schorzen

Ania_2011 - 2011-11-21, 14:00

My zwracamy szczególną uwagę na właściwości relaksacyjne Yantra Mat.

Proszę zauważyć, że nie wymieniamy na naszej stronie tysięcy korzyści, nie robimy z tego produktu remedium na wszystko. Jeżeli ktoś ma problemy ze snem, odprężeniem czy spiętymi mięśniami jak najbardziej takim osobom polecam Yantra Mat.

Polecam pooglądać pliki wideo o naszej macie, tu jeden z nich:
http://lifes2good.smugmug...8206_wQmMR-A-LB

Więcej na youtube.com

katarzyna olejn - 2015-08-27, 10:29
Temat postu: Re: Yantra mata lub khushi mata.
dziku_SKA napisał/a:
Ostatnio miałam klienta, który korzysta z yantra maty i twierdzi, że mu bardzo pomaga. Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z tą nazwą. Poszperałam w necie i co nieco znalazłam. Podobna do yantra maty jest też khushi mata.

Ktoś z was korzystał, żeby podzielić się odczuciami? :)

ja korzystam z maty Yantra mat od roku i jestem bardzo zadowlona.wystarczy pol godziny polezec na macie i jestem zrelaksowana i miesnie rozluznione !!!POLECAM :grin:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group