To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hotele Spa Opinie - Polecam Spa w Spam pod Krakowem - rewelacja

Krystyna Toruń - 2011-09-16, 09:43
Temat postu: Polecam Spa w Spam pod Krakowem - rewelacja
Jeśli ktoś z Państwa szuka Spa w górach to mogę z całą pewnością polecić Spa spam w Beskidzie Małym. Właśnie wróciłam z urlopu i muszę przyznać że dawno tak nie wypoczęłam.

Spędziłam w Spa 5 dni. Zabiegi Spa oferowane na miejscu przeprowadzone są bez zarzutu. Kosmetyczki, masażystki i Ania, która prowadzi całe Spa z Panią Joasią i Panem Bogdanem to z pewnością najlepsza wizytówka miejsca. PRZESYMPATYCZNI i zawsze pomocni!

Nie jestem fanką pasywnego spędzania czasu, więc między zabiegami wybrałam się z towarzystwem poznanym na miejscu w góry i nad jeziora Żywieckie, które polecił mi Pani Ewa kosmetyczka. Poza tym, na miejscu znajduje się jacuzzi i basen, siłownia. Od tego roku jest również kort tenisowy. W okolicy jest stok narciarski dla amatorów nart, park linowy i park miniatur dla tych, którzy przyjeżdżają z dziećmi. Polecam gorąco!

[massagewarsaw - nazwa spa, miejscowosc, link usuniete. Ostrzezenie wreczone]

administrator - 2011-09-16, 09:52

Dzięki za info mam na dzieje ze to nie reklama ;) może ktoś inny jeszcze skomentuje posta kędyś.
massagewarsaw - 2011-09-16, 10:28
Temat postu: kurs masaz tajski
niestety, to jest kryptoreklama, na innych forach dzis pisana przez bozene, basie i inne ksywki
BartekB - 2012-03-05, 23:35

admin powinien robić porządki z początkujacymi chwalipiętami...
administrator - 2012-03-06, 22:57

tak sie wlasnie dzieje ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group