To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hotele Spa Opinie - Spa Leo Połczyn - Zdrój Odradzam

Kosmetyczka - 2011-08-30, 21:49
Temat postu: Spa Leo Połczyn - Zdrój Odradzam
Jakiś czas temu byłam w spa Leo sanatorium w Połczyn- zdrój , ( taki jest napis na budynku) , pojechałam tam bo wykupiłam pobyt tam przez Groupon , była to bardzo korzystna i zachęcająca oferta pobytu w Spa . Jednak na tym się zakończyło. Gdy dojechałam tam zanim weszłam do budynku zapach tam był sanatoryjny taki szpitalny, w środku nawet ładnie , ręczniki które dostaliśmy miały zapach stęchlizny , a basen w którym się kąpaliśmy był tak brudny że ledwo w okularach pod wodą coś widziałam. Masaże odbywały się w pomieszczeniu gdzie łóżka były odgrodzone parawanami szpitalnymi, komfort zerowy, a muzyka leciała z radia . Minusy jeszcze mogła bym wymieniać ale szkoda gadać. Zamiast tego Spa mogli by po prostu napisać Sanatorium a uniknęlibyśmy nie przyjemności. Jedyny plus z pobytu w Połczyn- Zdrój to wspaniały Park Zdrojowy;) Pozdrawiam
massagewarsaw - 2011-08-30, 23:08
Temat postu: Re: Spa Leo Połczyn - Zdrój Odradzam
Gosiaaaa napisał/a:
spa Leo sanatorium ( taki jest napis na budynku) ... Zamiast tego Spa mogli by po prostu napisać Sanatorium a uniknęlibyśmy nie przyjemności. Jedyny plus z pobytu w Połczyn- Zdrój to wspaniały Park Zdrojowy;)

napisali przeciez sanatorium, choc w ogloszeniu sie pewnie nie przyznali. Zawsze warto pogooglowac, nawet jesli tanio, zeby sie nie zawiesc.

w sprawie basenu moglas do sanepidu, moze woda by byla czysta nastepnego dnia.

oczywiscie, moglas sie przeniesc, np dp gryfa (ktory ma 2*), a od grupona dostac zwrot.

w polczynie jest wiecej niz park, np sciezki rowerowe

Kosmetyczka - 2011-08-31, 22:22

No właśnie ja akurat osobiście tego nie kupowałam a reklamówka z ofertą było samo Spa Leo , a wszytko tak szybko wyszło że po prostu jechałam w ciemno. Z tego co pamiętam nie da rady o zwrot pieniędzy, a co do basenu to już bez znaczenia i tak byłam tylko na weekend:) Faktycznie dużo tam ciekawych miejsc , ale jak już wspomniałam byłam tylko na 3 dni, i aż tak ładnej pogody nie miałam , wiec tylko zaliczony był park zdrojowy , i oddalony od Połczyna o 20 km Czaplinek:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group