To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoły masażu w Anglii?

emilianoptrk - 2011-08-17, 03:13
Temat postu: Szkoły masażu w Anglii?
Witam wszystkich,jestem nowy na forum,mam nadzieje,ze pisze w odpowiednim dziale...Do rzeczy-od jakiegos czasu przebywam w Anglii.Ukonczylem odnowe biologiczna na AWFw Krakowie.Po studiach udalo mi sie na jakis czas zalapac do klubu pilkarskiego jako masazysta.Mialem zamiar rozwijac sie w tym zawodzie,gdyz byla to dla mnie wymarzona praca-w zwiazku z tym planowalem za jakis czas zapisac sie do placowki,gdzie zdobede tytul technika-masazysty,gdyz kierunek moich studiow uprawnial mnie jedynie do masazy "relaksacyjnych"-wiecie o co chodzi.Ale niestety zycie tak sie potoczylo,ze musialem wyjechac...No i teraz mam problem-zalozmy,ze chcialbym uzyskac jakis angielski odpowiednik technika-masazysty,chcialbym po prostu wykonywac masaze,ale nie tylko te relaksacyjne,ale takze lecznicze itd.Czy ktos z Was orientuje sie jak to tutaj wyglada?Znalazlem w internecie pare szkol tego typu,nawet w mojej okolicy(mieszkam kolo Oxfordu),ale przyznam szczerze,ze jak zobaczylem ceny to troche sie przerazilem-2500 funtow to zbyt duzy wydatek.A moze moglbym dostac jakies stypendium?Obecnie mam prace,jednak nie jest to oczywiscie praca moich marzen...Jesli ktos z Was ma jakies informacje na ten temat to bardzo prosze o pomoc,bede naprawde wdzieczny...Pozdrawiam.
massagewarsaw - 2011-08-23, 10:27
Temat postu: kurs masaz tajski
jesli jest to 1-2k godzin zegarowych nauki, to £2.5k jest tanio, bo £1.25-2.5/h.

kursy masazu ~100h to £500-2000.

w szkole mozesz pytac o stypendium, rowniez moze studencka pozyczka z banku



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group