To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Aquaparki Spa - Aquapark Łódź

administrator - 2011-05-26, 12:56
Temat postu: Aquapark Łódź
Aquapark FALA www.aquapark.lodz.pl
Piszcie opinie jak wam się podoba ten aquapark?

administrator - 2011-05-26, 12:59

Malutki aquapark jedyna nowość to sztuczna fala. Dwie szybkie zjeżdżalnie. Na jednej możliwości porysowania sobie pleców przez łączenia na rurach. Może już to naprawili ale jak ja bylem to kilka razy się podrapałem. Ogólnie pozytywnie.
Anonymous - 2014-12-29, 10:15

Według mnie Fala jest przereklamowana. oczywiście są atrakcje, ale drożyzna. Opłaca się tylko bilet rodzinny na cały dzień.
namdu - 2016-03-15, 12:52

Ja też uważam, że Fala pozostawia wiele do życzenia. Aczkolwiek słyszałam, ze nowe saunarium robi wrażenie ?
masquerade90 - 2016-05-10, 11:18

Wolę Stację Nową Gdynię na granicy Łodzi i Zgierza. Jest basen do pływania, jaccuzzi, sauna, basen dla dzieci i zjeżdzalnia. Mniej ludzi niż na fali, fajne przebieralnie i nie trzeba mieć czepka :)
michalka - 2018-02-20, 14:57

Na fali już też nie trzeba czepków. Przynajmniej jak byłam tam w zeszłym roku to nikt nie wymagał ode mnie takiego wyposażenia. I widziałam, że niewiele osób je miało, więc chyba coś się w tej kwestii zmieniło.
Moim zdaniem nie jest tam tak źle. Tylko w weekendy jest dużo ludzi, ale to w sumie jedyny takie obiekt w okolicy to nie ma się co dziwić



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group