To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Aquaparki Spa - Aquapark Wrocław

administrator - 2011-05-26, 13:51
Temat postu: Aquapark Wrocław
Wrocławski Park Wodny www.parkwodny.wroc.pl
administrator - 2011-05-26, 13:52

Moim zdaniem jeden z lepszych aquaparków w Polsce. Zaraz po Aquaparku w Krakowie.
Kosmetyczka - 2011-08-30, 23:28

e-Masaz.pl napisał/a:
Moim zdaniem jeden z lepszych aquaparków w Polsce. Zaraz po Aquaparku w Krakowie.
Zgodzę się z Tobą co do kwestii Jednego z lepszych w Aqua w Polsce. Aquapark Jest mały ale dość przyjemny i czysty, posiada jedną z fajniejszych z zjeżdżalni a mianowicie możliwości zjechania na pompowanym kółku , chyba żaden aqua w Polsce nie ma takiej możliwości ale mogę się mylić ;> Znajduje sie tez tam taka fajna ,, skocznia Małysza" jak ja to nazywam, ponieważ wylatujesz przez mały otwór i lecisz jak długi i spadasz właśnie na takiej jakby skocznie, co troszkę może boleć , ale adrenalina jest ;) . Pozytywne wspomnienie i na pewno tam jeszcze pojadę.
Anonymous - 2012-01-27, 17:57

Niestety nie miałam okazji odwiedzić Aquapark we Wrocławiu.
Pytanie moje brzmi następująco: mógł by ktoś podpowiedzieć adres podobnego ośrodka - parku ale bliżej gór, w kierunku Świeradowa Zdroju? Dzięki.

administrator - 2012-01-27, 18:40

Chyba w tym rejonie nic ciekawego nie ma. Polecam podjechać do Wrocławia
lukrecja - 2012-08-28, 15:15

słyszałam, że jest promocja w Aquaparku Wrocławskim na aerobik wodny, który kosztuje chyba o 5 zł taniej.
Rysniety - 2012-08-28, 19:38

Witam,
Mam przyjemność pracować w Aquaparku Wrocław jako masażysta.
Z całego serca mogę polecić ten Park Wodny.
Aerobik wodny prowadzą instruktorzy o odpowiednich godzinach gratis na basenie zewnętrznym.
W razie pytań służę radą i pomocą.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-08-28, 19:53 ]
Miłośnikom saun polecam odwiedzić nasz Aquapark na przełomie październik/listopad, mamy rozbudowę już nie małego przepięknego saunarium. Naszą wisienką na torcie jest sauna w ogrodzie zewnętrznym, gdzie odbywają się ceremonie zapachowe.

Andromeda91 - 2013-11-27, 19:36

Kiedy byłam latem we Wrocławiu pierwszy raz, jadąc już nie pamiętam gdzie, mijałam ten aquapark. Strasznie żałowałam, że nie wzięłam ze sobą stroju, bo uwielbiam aquaparki, zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny i sauny, no i w sumie czytałam już gdzieś o tym miejscu, Wątek dosyć stary, ale chciałabym sprostować Kosmetyczkę - zjeżdżalnia, gdzie można zjeżdżać na kółku, jest w Poznaniu (w Termach Maltańskich :) )
Nittro - 2014-08-14, 09:23

lisek napisał/a:
Niestety nie miałam okazji odwiedzić Aquapark we Wrocławiu.
Pytanie moje brzmi następująco: mógł by ktoś podpowiedzieć adres podobnego ośrodka - parku ale bliżej gór, w kierunku Świeradowa Zdroju? Dzięki.


Jeśli chodzi o aquapraki w górach to polecam Karpacz - mały, ale bardzo przyjemny i czysty.

galos - 2016-11-03, 14:51

byłem w aquaparku we wro w zeszłym roku z dziewczyną, nie chciała wyjść z jacuzzi, mi się z kolei podobała ta solanka na otwartym powietrzu. jak ktoś nie był jeszcze to polecam, chociaż trochę drogo.
moniszka - 2017-05-08, 16:03

Niestety jeszcze nigdy nie byłam w tym aquaparku. A to już kolejne dobre opinie o tym miejscu. Może w końcu pora się tam wybrać. Z oferty saun niestety nie skorzystam, ale na basenach nie będę się nudzić? :)
administrator - 2017-05-09, 09:00

Jak masz blisko polecam :)
marcin00 - 2017-07-10, 22:10

bardzo fajny, ale strasznie dużo ludzi w weekendy i wakacje, polecam chodzić w tygodniu w godzinach porannych jeśli ktoś ma taką mozliwość
marcin00 - 2017-07-10, 22:11

wtedy jest naprawdę przyjemnie i można skorzystać ze wszystkich atrakcji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group