To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs masażu okolice Warszawy ?

Anonymous - 2011-04-21, 09:27
Temat postu: Kurs masażu okolice Warszawy ?
Witam poszukuje jakiegoś dobrego kursu masażu w okolicach Warszawy na chwilę obecną zatrzymałam się na tym
http://www.business-schoo...urs-masau-.html mam znajomych, którzy chwalili sobie ten kurs. Czekam na wasze opinie pozdrawiam.

Anonymous - 2011-04-21, 10:09

Witaj Gorzynka

Ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał jeśli jesteś z Warszawy to naprawdę bardzo dobry kurs. Lokalizacja tej szkoły jest świetna a atmosfera i traktowanie przez instruktorów naprawdę profesjonalne. Kończyłem inne kursy w tej szkole bo jak pewnie sama widziałaś oferują ich naprawdę dużo.:)
Pozdrawiam Armani

massagewarsaw - 2011-04-21, 10:55
Temat postu: kurs masaz tajski
gorzynka/armani - przeciez jestescie jedna i ta sama osoba i uprawiacie kryptoreklame.

takie dzialania promocyjne nie przyciagaja, jak by wam sie moglo wydawac, a odstraszaja.

co do programu - 50h to znacznie za malo, zeby cokolwiek liznac z masazu, nie mowiac o "Psychologia, Anatomia, fizjologia i fizjopatologia, Gimnastyka lecznicza, Fizykoterapia", bo tylko na to potrzeba kilkaset h.

nikt nie zatrudni w "placówkach służby zdrowia, sanatoriach", bo tam potrzeba minimum 2 letniego technika (jeszcze trzeba miec znajomosci, zeby dostac etat).

wasza szkola jest na bagateli, czyli w scislym centrum warszawy, to nie jej okolice. Okolice to np kampinos, gdzie odbywaja sie nasze kursy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group