To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs masażu w Poznaniu

Szymon - 2011-03-18, 22:19
Temat postu: Kurs masażu w Poznaniu
Witam,tak się zastanawiam na "wejściem w Świat masaży" :) i chciałbym zapisać się na kurs ale tu rodzi się pytanie jaki wybrać konkretniej jaką szkołę oferującą takie kursy byście polecili?
administrator - 2011-03-19, 14:25
Temat postu: Re: Kurs masażu w Poznaniu
Szymon napisał/a:
Witam,tak się zastanawiam na "wejściem w Świat masaży" :) i chciałbym zapisać się na kurs ale tu rodzi się pytanie jaki wybrać konkretniej jaką szkołę oferującą takie kursy byście polecili?

Kolego było już trochę o kursach itd poszukaj na forum jak nie znajdziesz to ci pomożemy

Anonymous - 2011-03-21, 13:31

moim zdaniem kurs organizowany przez gowork.pl jest świetny,byłam na kursie dziennym, dostałam materiały 2 zaświadczenia w j. pol i ang, i zaświadczenie wydane prze MEN także spoko. Dużo ćwiczyliśmy, wiec dużo się nauczyłam, prowadzący tłumaczył wszystko i pokazywł nawet po kilka razy, widać ze profesjonalista.
administrator - 2011-03-21, 14:29

dziewczynka napisał/a:
moim zdaniem kurs organizowany przez gowork.pl jest świetny,byłam na kursie dziennym, dostałam materiały 2 zaświadczenia w j. pol i ang, i zaświadczenie wydane prze MEN także spoko. Dużo ćwiczyliśmy, wiec dużo się nauczyłam, prowadzący tłumaczył wszystko i pokazywł nawet po kilka razy, widać ze profesjonalista.

chyba samo reklama ?

domi919 - 2011-03-21, 14:53

Gowno nie kursy. Chcesz masowac to idz na technika i nie psuj zawodu.
massagewarsaw - 2011-03-21, 15:18
Temat postu: kurs masaz tajski
w poznaniu piotr szczotka prowadzil rowniez kursy klasycznego, cos ze 250h. Jednak nie wiem, czy nadal to robi, bo nie widze ogloszen.

a samoreklama gowork to nie jest pierwsza (i nie ostatnia)
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=796
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=384
http://masazzak.frix.pl/p...katowice-poznan

i wiele innych w sieci - wszystkie pisane jednym stylem, wiec przez te sama osobe.

czasami ta sama osoba zaklada nowy watek, z tytulem miasta gdzie akurat organizuja swoj kurs, a nastepnie pod inna ksywa doradza, ze tylko u nich.

Szymon - 2011-03-24, 17:09

domi919 napisał/a:
Gowno nie kursy. Chcesz masowac to idz na technika i nie psuj zawodu.


Tylko że nie chcę tracić czasu w szkołach jak po jakimś czasie stwierdzę że to nie dla mnie ...
a tak zrobię kurs jeśli będzie pasowało to mogę robić dalej technika i dalej się w tym kierunku rozwijać.
Przynajmniej tak sobie to wymyśliłem :)

massagewarsaw - 2011-03-24, 17:51
Temat postu: kurs masaz tajski
jesli nie jestes pewien wyboru, to takie podejscie jest rozsadne.

sprobuj sie wprosic na jakies drzwi otwarte, wiosna szkoly cos takiego robia. A nawet na lekcje probna czy obserwacje jednej lekcji - daje to obraz szkoly i nauczyciela

Szymon - 2011-10-23, 16:08

Witam po dłuższej przerwie :) szczerze przyznam że odpuściłem sobie trochę ten temat aż kilka dni temu znów naszła mnie chęć spróbowania masażu tylko mam dylemat czy jeśli ktoś tak jak ja nie jest pewny drogi masażysty to czy lepiej zacząć od kursu masażu klasycznego czy relaksacyjnego?
Z góry dziękuję za odpowiedź i tym razem już się gdzieś wybiorę ;)

massagewarsaw - 2011-10-23, 16:12
Temat postu: kurs masaz tajski
proboj, w duzych miastach znajdziesz kurs rozpoczynajacy sie w kazdym miesiacu, najwiecej wrzesien-pazdziernik, potem styczen-luty
Szymon - 2011-10-23, 16:17

Spróbuję tylko właśnie nie wiem od czego zacząć od klasycznego czy relaksacyjnego ? ma to jakieś znaczenie?
massagewarsaw - 2011-10-23, 16:20
Temat postu: kurs masaz tajski
nie ma znaczenia, w zasadzie to samo (chociaz klasyczne to okolo 100-150h, a relaksacyjne juz od kilkunastu h, np w szkolach kosmetycznych).

bierz kurs co najmniej 100h zegarowych i z duza iloscia teorii, zebys mial dobre podstawy do kolejnych kursow (jesli sie nie zdecydujesz na technika)

Szymon - 2011-10-23, 16:22

no tak właśnie też planowałem,chociaż jeszcze myślałem żeby zrobić sobie kursik ten relaksacyjny zobaczyć jak mi to będzie wychodziło itd i wtedy ewentualnie na technika sobie iść
administrator - 2011-10-23, 17:55

Szymon napisał/a:
Spróbuję tylko właśnie nie wiem od czego zacząć od klasycznego czy relaksacyjnego ? ma to jakieś znaczenie?

Zacznij od klasyka jest bardziej uniwersalny.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group