To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Jakie kosmetyki do masażu antycellulitowego ?

smok - 2011-01-25, 23:46
Temat postu: Jakie kosmetyki do masażu antycellulitowego ?
Jakie kosmetyki polecacie do masażu antycellulitowego?
Czy ktoś z Państwa używał oliwki antycellulitowej firmy Ziaja ?
Jeśli tak, jakie macie doświadczenia w tym względzie? Czy jest skuteczna?
Proszę o opinie i o ewentualne wskazówki co do stosowanych kosmetyków.
Pozdrawiam serdecznie.

RehaT - 2011-03-08, 08:36

celulitu kremami sie nie pozbedziesz ani zadnymi kosmetykami... pozostaje intensywny masaz i duzo cwiczen fizycznych... zeby walczyc z celulitem trzeba sobie odpwoiedziec na ptanie skad on sie bierze
administrator - 2011-03-08, 17:00
Temat postu: Re: Jakie kosmetyki do masażu antycellulitowego ?
smok napisał/a:
Jakie kosmetyki polecacie do masażu antycellulitowego?
Czy ktoś z Państwa używał oliwki antycellulitowej firmy Ziaja ?

Ładnie pachnie. Ogólnie do cellulitu polecam banki chińskie.

massagewarsaw - 2011-03-08, 17:25
Temat postu: kurs masaz tajski
sa kremy z cynamonem, ale przy czestym uzyciu obciazaja nerki i moga je uszkodzic.

sa tez z ostra papryka czerwona (capsicin) - silnie rozgrzewaja i nie powinno sie uzywac wieczorem, przed spaniem. Rowniez dlatego trzeba uzywac rekawiczek lateksowych, bo dlonie beda nieprzyjemnie piekly przez kilka godzin. Nie maja zapachu, ale osoby wrazliwe moze wiercic w nosie, wtedy trzeba uchylic okno.

rorzo - 2011-05-09, 22:45

ogolnie nie jestem zwolennikiem takich masazy. jak napisal wczesniej kolega, glownie masaz i cwiczenia, ale... osobiscie zauwazylem roznice w efektach przy uzyciu roznych kosmetykow. moze nie byly to jakies dlugie doswiadczenia, lecz zdecydowanie polecam krem Thalgo - Thalgomince LC24 (albo jakos tak :) uwazam, ze jednak jakis wplyw ma :shock:
massagewarsaw - 2011-05-09, 22:51
Temat postu: kurs masaz tajski
rorzo napisał/a:
ogolnie nie jestem zwolennikiem takich masazy. jak napisal wczesniej kolega, glownie masaz ... zdecydowanie polecam krem ...

zaprzeczasz sobie

rorzo - 2011-05-12, 20:57

no w sumie... :) chodzilo mi o czas przeszly - nie bylem zwolennikiem takich masazy. zaczalem stosowac takie zabiegi raczej z przymusu (praca w SPA) i co raz bardziej zaczynam sie do nich przekonywac.

pozdrawiam

Nina0007 - 2011-07-21, 12:08

A ja uważam, że dobry krem, czy balsam antycellulitowy nie zaszkodzi, można go włączyć do programu jako uzupełnienie. Oczywiście ćwiczenia i masaże to podstawa :)
massagewarsaw - 2011-07-23, 21:30
Temat postu: kurs masaz tajski
moze cos z tego "Domowe sposoby na cellulit - kawa, masaż, bluszcz, aloes" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1196 przyda sie tez w gabinecie
sylaw - 2011-07-25, 21:42
Temat postu: olejek
witam,
stosuje olejek antycellulitowy Ziaja do masażu antycellulitowego. Konsystencja jest ok no i tani:-). Czy on wpływa dobrze to nie wiem, ale na pewno moje masaże tak:-)

massagewarsaw - 2011-07-25, 21:49
Temat postu: kurs masaz tajski
co dobrego zawiera ten olejek?
massagewarsaw - 2011-07-27, 08:37
Temat postu: kurs masaz tajski
"HIT czy KIT? Wybieramy preparat antycellulitowy - WYNIKI"
http://www.zeberka.pl/art.php?id=13789&b=1
1. eveline, serum wyszczuplajaco-ujedrniajace
2. vichy cellu destock
3. ziaja serum drenujace, odbudowa skory

w komentarzach dodane inne/dodatkowe sposoby na cellulit: sport, rolletic, wegetarianska dieta, zaprzestanie palenia, unikanie napojow gazowanych, fast-foodow

kaiko111 - 2011-07-28, 14:25

jak stosowalem ziaje ,chodzi ci o te czarne opakowanie tzn. maslo do ciala ...moze byc tylko w nocy nie uzywajcie.
massagewarsaw - 2011-07-28, 14:27
Temat postu: kurs masaz tajski
czyzby bylo na capsicinie i rozgrzewalo i swedzilo skore i dlatego problem ze spaniem?
kaiko111 - 2011-07-28, 19:47

nie akurat skład dobry ,tylko troche rozgrzewa i ciezko spac ,bo cie pali ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group